Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez vese gyulladás?

Lehet ez vese gyulladás?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltam ügyeleten mert fajt a hasam. A vizelet vizsgálaton kiderült hogy genny és vér volt a vizeletemben,1 keresztes. Ezzel nem foglalkoztak haza küldtek a vizeletemben azóta is néha látok ilyen fehér darabkakat, emelett egy hete nagyon faj az alhasam,felhasam, petefészkem, hátam és derekam is szúró görcsös fájdalomnak írnám le, fura de néha a mellem is, hányinger van emelett még, és ha pisilek utána fáj olykor nyilal.

2023. jan. 8. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Es 1 honap alatt megis miert nem kezeltetted magad? Ok, ugyeleten leszartak, hugyuti fertozessel amugyse nagyon torodnek ott, de utana?

Menjel orvoshoz.

2023. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán voltak nagy tüneteim ezért úgy voltam vele majd elmúlik magától.
2023. jan. 8. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem vicc. Azonnal orvos
2023. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Mi akkor neked a nagy tünet? Ügyeleten ilyenekkel nem foglalkoznak, ez nem sürgős eset, ha csak ilyen gyulladást állapítottak meg. Ez inkább valami hólyaggyulladás lehet, de urológia segít.
2023. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyulladást nem állapítottak meg mert nem voltam egy hónapja sehol és azóta erősödtek a tünetek.
2023. jan. 8. 18:58
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
vizeletedben genny volt azt írtad.
2023. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, de nem mondtak rá semmit.
2023. jan. 8. 19:49
 8/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Az pont gyulladást jelez.
2023. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, komolyan mondom, ne legyel mar eletkeptelen.

Huzzal el orvoshoz. Itt ertetlenkedsz,a sajat kerdesed nem erted, pedig epeszu ember gennyes es veres vizelettel nem 1 honapot pislog, mint hal a szatyorban, hanem kezelteti magat.

2023. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikum nelkul ez csak feljebb megy es tonkreteheti a vesedet, de full. Sajat tapasztalat. Igyal amennyit csak tudsz es huzz el orvoshoz, ez tenyleg nem vicc. Gyogyulj meg hamar!
2023. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!