Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Húgycső sérülés okozhat e...

Voyager24 kérdése:

Húgycső sérülés okozhat e húgyúti fertőzést, gennyes folyàst ? Akinek volt mâr ilyen baja, mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Szerintem véletlenül megsértettem a húgycsövem, felfázásos tüneteim vannak. Csalán teât iszok, medveszőlő tablettât szedek, mellette most kaptam Cataflam-ot meg egy kúpot. Légyszi csak értelmes válaszokat. 33/ F

2023. jan. 16. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Ha màr gennyes vàladék tàvozik mihamarabb Orvos kell! Nem érdemes ilyesmivel vàrni, ràhùzodhat a vesédre is!
2023. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sherry 3000 Ma voltam urológusnál, adtam le vizelet mintàt plusz kaptam egy kúpot meg Cataflam-ot. 1 hét mire megjön a vizelet teszt eredmény :/ remélem hogy csak valami baci amit antibiotikummal ki lehet kúrálni. Engem inkább a genny aggaszt.
2023. jan. 16. 10:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Megsértetted a húgycsöved? Hogy a pikulába?
2023. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Máskor is volt már, néha szoktam tudod férfias dolgokat csinálni mikor egyedül vagyok.És szerintem megdörzsölődhetett vagy felsértettem. De nem is ez a lényeg hanem a kérdés amit felettem, arra keresem a választ.
2023. jan. 16. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha mechanikus (fizikai behatolás) miatt sérült a húgycsöved, vagy húgyúti fertőzés kettő különböző dolog.


Az tény, hogy a mechanikus sérülés miatt sérült húgycső fertőződhet a vizeletben található baktériumok következtében, amely felfázásos (húgyúti fertőzés) tünetet okozhat.


A vizelettenyésztés eredményétől függően fog a kezelőorvos megfelelő antibiotikumos kezelést választani. Általában ciprofloxacint tartalmazó gyógyszerek ezek. Fontos, hogy a a kúrát végig kell szedni, ha tünetmentes is vagy. A jövőre nézve: került a mechanikai behatolást a húgycsövedbe, mert nem arra való.


Üdvözlettel

2023. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő. Köszönöm a vàlaszod. Semmilyen idegen testet nem dugtam fel a húgycső nyílásomba. Önkielégítést végeztem a kanapéval, természetesen bizonyos körülményeket biztosítottam. Mindenkinek a saját fantáziájàra bízom. A lényeg hogy lehet hogy a súroló, dörzsölő hatàssal felsértettem a húgycső belső falának nyálkahártyájât és ez miatt alakult ki a húgycső gyulladàs, húgyúti fertőzés , plusz húgycső folyàs.Ez lenne a kérdésem
2023. jan. 17. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem volt szexuális együttléted, akkor igen kialakulhat.
2023. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt szexuális közösülés de csak 20 nappal a kanapéns incidens előtt
2023. jan. 17. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Értem, akkor a kanapé a bűnös.
2023. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú nagyon remélem hogy a kanapé...de hamarosan kiderül. Tanultam az esetből...
2023. jan. 17. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!