Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthás tünetek mellett szédülé...

Náthás tünetek mellett szédülés, hányinger, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Múlt héten szombaton este kezdődött torokfájással, majd hőemelkedésem lett (37,8), fájt a fejem, gyengének éreztem magam, folyt az orrom. Másnap már le is ment a hőm, és a többi tünet is enyhült, úgy voltam vele, sima nátha, orvoshoz se mentem el. Aztán pár nap enyhülés után az orrváladék nem akart szűnni (többi tünet teljesen elmúlt), és mellé jött a szédülés és a hányinger, amik naponta többször olyan fél - egy órán keresztül törnek rám, általában egyszerre, ilyenkor le kell feküdnöm, úgy szédülök, illetve van egy általános gyengeség érzésem, reggelente sokkal nehezebb kikelni az ágyból... A náthás tünetekből csak az orrfolyas maradt meg, lázam/hőemelkedésem nincs...

Mi lehet ez? Soha nem éreztem még így magam, hogy egy szimpla nátha mellett hányingerrel és szédüléssel küzdök. Volt valakinek hasonló tünete? Vagy van most esetleg ilyesmi vírus?



2023. jan. 18. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Covid?
2023. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám is ugyanezzel küzd, de egyenlőre nem derült ki nála sem, hogy pontosan mi is ez.
2023. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlo van most. Orrfolyassal indult, lazam nem volt, de hullamokban ramjott erosebb emelyges, aztan a harmadik nap elkezdtem száraz köhögni… szerintem valami virus.

Nem lehet hogy a takony lefolyik a torkodon, gyomrodba és attól van hanyingered? Bár maga a szedules is hanyingert csinál.

Vérnyomásodat mérd meg egyszer, ha rádjön ez a szédülés.

2023. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 erre én is gondoltam, de szerintem az lázzal járna


#2 ha kiderülne, megírod, hogy mi volt?


#3 Uhh, akkor jobbulást neked! Szerintem nem a takonytól van, mert az valahogy más jellegű hányinger szokott lenni, ez a mostani most nagyon fura...

Vérnyomásomat néztem, semmi különös, normális volt.

2023. jan. 18. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felsőlégúti gyulladás okozhat szédülést,amit követhet hányinger is tulajdonképpen.

De sokan vannak/voltak mostanában így,ilyen tünetekkel..valami vírus is terjed,ami ebben az időben elég sanszos lehet.

Szedjetek sok C vitamint és igyatok sok folyadékot,meleg teát és vizet.

2023. jan. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Halálos férfikór. (nátha) :)
2023. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!