Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek szorongásos...

Dreams and dreams kérdése:

Szerintetek szorongásos pánikbeteg vagyok? Tünetek:Fejbizsergés, fej hasogatás, szédülés, remegés, hányinger, félelem, szorongás ettől az állapottól.

Figyelt kérdés

Mellkas nyomás/feszítés, hátfeszítés, ágyéknál és nemi szerveknél remegés,szorítás.Gyengeség, fáradtság.

Egyébként mit neveznénk pánikrohamnak?


2018. jún. 28. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Lehetsz panikbeteg es szorongasos is. En nem neveznem szedulesnek az egyik tunetemet ami ilyenkor elofordul, hiszen konkretan nem estem el, nem kellett megkapaszkodni, vagy ilyenek. Inkabb tompasag erzes. Mintha almos lennel. Faradsag, nyomott hangulat es szorongas pedig a konkret panikrohamot szokta kovetni egy-ket naptol akar hetekig is.

Melkasi fajdalomtol kezdve a remegesen at, szinte barmilyen tunetet tud okozni. Aztan kezdodik a szorongas, hogy mikor kovetkezik be legkozelebb.

Hasfajas, emelyges, alhasi gorcsok, mind mind elofordulhatnak.

Tereld a gondolataid. Legyel sokat a szabadban. Csinald amit szeretsz es ne magadat figyelgesd. Ezek mind segitenek kilabalni belole.

2018. jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Gyógyszereket is szedek, antidepit és nyugtatót is.

Le tudok jönni róluk?

2018. jún. 28. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyogyszerekben nincs tapasztalatom, igy ebben sajnos nem tudok adni tanacsot, csak amit olvastam rola. Hosszu folyamat.
2018. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!!
2018. jún. 28. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen! :)
2018. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!