Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit használjak körömgomba...

Mit használjak körömgomba kezelésére?

Figyelt kérdés

Holnap mennék a gyógyszertárba. Sima Canesten krémet használtam utoljára, és majdnem el is tűnt evvel, eddig ez volt a leghatásosabb, de most stagnál. Eddig minden gomba elleni készítménnyel így jártam, hogy szépen egy idő után csak stagnálás következett be... Öt éve van, de csak az egyik körmön a lábujjon. Most már jó lenne ha nyárra eltűnne.

Köszönöm a jó tanácsokat!



2023. jan. 31. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig mindegyik jó de ha már ennyi ideje tart inkább keress fel egy orvost. Nekem 1 évig volt amit én is csak kenegettem, ebben a hónapban meg elkezdett fájni a lábujjkörmöm. Nem szabad ezzel sem játszani.
2023. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már 5 ève van körömgombád, akkor nehèz lesz kikezelned. Jobban tennèd, ha keresnèl egy Gyógypedikûrôst, aki segitene rajtad.
2023. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a köröm állapota és nem vált-e le a körömágyról. Ha nem, akkor TC-16. Egyébként gyógypedikűrösök kezelés után ajánlják is ezt.
2023. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve szódabikarbónás és ecetes lábáztatás is jó, utána legjobb még bekenni valamivel. De karbóna és ecet külön-külön napon, egyszerre nem jó. A gombaölő szert lehet keverni karbónával.
2023. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

Körülbelül a körmöm egyharmada olyan, az egyetlen labujj köröm érintett csak, az is alig látszik. De engem zavar és mégsem szép...🙁🙁🙁

2023. jan. 31. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs amit nem próbáltam.Felesleges pénzkidobás volt mind.Írattam fel gyógyszert a háziorvosommal,elméletileg az segít csak,sajnos sok mellèkhatása lehet,de dddig szerencsére nem tapasztaltan
2023. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit csinál egy gyógy pedikűrös?
2023. febr. 22. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!