Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba megszüntetésre mi...

Körömgomba megszüntetésre mi leghatékonyabb szer, étel gyószer? TASZTALATI TANYÁCSOT VÁROK!

Figyelt kérdés

Tök sárga mindkét nagyláújkörmöm.

Gondolom ez ez köröm gomba, de mivel gyakori és nem múlik, a testemben a gyomromban lehet valami talán az egészségtelen táplálkozás miatt

Eddig csak olyan kenőcsöt használtam ami kiszárította a körmöt és így levállt a nagylábujkörmöm de miután visszanőtt ahogy látom a sárgaság is visszjött vele eggyütt.


Elmennék én orvoshoz de jóblenne ha olyan írna akinek tényleg bevált valami ami a belűl eltüntette a gomás fertőzést (gyomor?) Ami aztán akörmön is meglátszott, külső kezelés nélkűl.


Vagy olyan kezelést tudnátok ajánlani ( és nem tanácsolni) ami körömleesés nélkül szünteti meg a sárgaságot?


Amúgy az intim tájekomnak semmi baja nem az a gomás.



2022. nov. 19. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy lavór meleg vízben feloldasz fél kiló sót, és alkalmanként 30 percig kellene benne a lábat áztatni.
2022. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha teljes körmöd sárgaves vastag, azt csak gyógyszerrel lehet megszüntetni. Bőrgyógyasz írja fel, erre a körömlakkos gyógyoldat már kevés.
2022. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pozitív tapaztalatból adodó tippeket IS írjatok légyszíves
2022. nov. 19. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Bőrgyógyász írt fel Terbiner-t. 3 havi szedés után nagyon lasssan elkezdett egészséges köröm nőni.
2022. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es.Marmint azután, hogy levagtad a gomas részt? Köszi
2022. nov. 19. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Nem vágtam még le, kb a a negyede egészséges még csak.
2022. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én szedtem terbinert, orungalt, lézeres kezelésre is jártam, nagyon sok pénzt rá költöttem, de semmi sem használt. Az orvos még majdem azt mondta, hogy én vagyok hibás, mert nem múlt el a gomba. Én feladtam nem tudok megbízni bennük ezek után.
2022. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A koromgomba veled marad örökre

Én már beletörődtem, 3x esett le a kormom

2022. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szabad fürdeni körömgombásan? Átfertőzödhet ha sokaig aztatom magam?
2022. dec. 21. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!