Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenéses vírus tarthat napokig?

Hasmenéses vírus tarthat napokig?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most eléggé stresszelek is bizonyos dolgok miatt, de már nagyon elegem van. :( Már 4. Napja tart. Indult iszonyatos puffadással, hasfájással. Most meg már 2 napja hasmenésem van. Iszom eleget rendesen, teát is. Eszem naponta 5x hogy nehogy kiszáradjak vagy valami baj legyen. Eszem banánt, narancsot. Még azt is megpróbáltam, hogy ittam egy kis alkoholt, tudom, oltári butaság lehet, de anyukám azt mondta még fertőtleníthet is...


Remélem vége lesz hamar most már, csak a mai napon 6x voltam WC-n.



2023. febr. 4. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem ártana elmenni orvoshoz, mert ez már túl hosszú idő.

Vagy hívd fel az orvosi ügyeletet.

2023. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miket eszel? Emésztést kímélő, diétás dolgokat kéne enned pl: enyhén sós törtkrumpli, sima főtt rizs, semmi fűszeresebb nem jó, meg a cukros dolgokat is kerüld.
2023. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es igazad van, megpróbálom ezt, ha hétfőre se lesz jobb, akkor elmegyek a háziorvosomhoz. Ügyeleten ezzel kinevetnek, plusz nekem 45 perc oda bejutni és ott 1 órától 12 órán át bármeddig lehet várni, katasztrófa. :(
2023. febr. 4. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Biztos lehetsz benne, hogy nem nevetnek ki ha felhívod az orvosi ügyeletet sőt esélyes, hogy le is csesznek, hogy miért vártál eddig.

Jobbulást!

2023. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos vírus ez, nem a stressz kezdte ki a gyomrod? :(
2023. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Régi kérdés, de végül csak vírus volt ez neked?

Nekem ez a 2. napja csak, de még mindig megy a hasam kicsit, enyhébben valamivel mint tegnap, de megy.

febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!