Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, hogy néha nem tudom...

Normális, hogy néha nem tudom eldönteni jól vagyok-e már vagy nem, amikor éppen gyógyulok kifele mondjuk egy náthás, megfázásos betegségből?

Figyelt kérdés
És ezért lehet hogy mondjuk igazából még tök beteg vagyok de én azt hiszem hogy már meggyógyultam csak folyik még az orrom, vagy pont hogy betegebbnek hiszem magam mint amilyen valójában vagyok, nem tudom eldönteni sokszor ezt, ez normális vagy furcsa? Most is ez van még, folyik az orrom, közérzetem jobb mint pár napja de fájdogál a fejem, szerintem gyengébb vagyok még a szokásosnál, de nem vagyok benne biztos, nem tudom eldönteni jól vagyok-e már vagy még nem.
2023. febr. 11. 08:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!