Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért ilyen a hasmenésem?

Miért ilyen a hasmenésem?

Figyelt kérdés

A hasmenés az alábbi módon zajlik nálam:

- Kizárólag 0:00 és 3:00 között válik szükségessé a vécére menni, az előtt és után soha.

- Amikor kiülök, sokszor fél órát is a vécén ülök, hogy ne kelljen többet kimennem. De amikor befejezem és feküdni készülnék, hirtelen rám jön újra, ez egészen addig, amíg ki nem ürül.


Ez mitől lehet? Kissé unalmas, hogy ilyen későn jön rám állandóan, és 3-5 alkalommal a vécére kell mennem, így abban a három órában nem alszok. Másrészt miért pont lefekvés előtt? Sokszor guggolok, ugrálok kicsit és minden, de semmi egészen addig amíg aludni nem akarok.



Előre is köszönöm!

Kellemes napot vagy éjszakát kívánok!



2023. febr. 22. 02:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kórosnak tűnik ez az állapot.
2023. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Székelés, vagy hasmenés? Inkább az előbbi, nem?

Így szoktattad magad, talán akaratlanul.

Mit vacsorázol és mikor? Mit csinálsz esténként?

És mi lenne, ha nem mennél ki? Elmúlna az inger, vagy sem?

2023. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

> Hasmenés.

> Este 11 órakor is szoktam enni. Általában zöldségeket és gyümölcsöket, de esetenként húsokat is.

> Esténként pihenek, filmet nézek, olvasok vagy a konzolon játszok. De leginkább olvasok.

> Ha nem mennék ki, akkor valószínűleg probléma lenne a visszatartással.

2023. febr. 25. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad már, mi lenne, ha nem ennél este 11-kor? Ha sokkal korábban megvacsoráznál?
2023. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam 1 hétig, hogy este 6-kor eszek utoljára, de ugyanúgy történt minden. De a legvalószínűbb, hogy csak hozzászoktam?
2023. febr. 25. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hét kevés. Inkább hónapokat mondanék. Mivel amúgy sem egészséges későn enni, szokj rá, hogy 7 óra körül vacsorázol.

Azt is kipróbálhatod, hogy valami mást eszel, mint amit szoktál.

Orvosnak már említetted?

2023. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!