Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért viszketek állandóan...

Miért viszketek állandóan minden éjszaka?

Figyelt kérdés
mostanában egyfolytában viszket az egész felső testem nagyon intenzíven és már nem tudok tőle élni. többnyire inkább éjjel szokott, nappal elvihetőbb az állapot. láttam pici csípéseket, olyan 1-2 mm-esek lehetnek. remélem, nem rühatka, mert az öngyilkosságba taszít.

2023. febr. 22. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy ismerôsôm is igy jàrt mint Te! Minden este vakarozott, és reggel csipés nyomok is voltak rajta! Kiderûlt, hogy vett egy régi àgyat, és attòl kapta a poloska csipéseket.
2023. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ágyi poloska. Olvass utána.
2023. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
A szemed hogy van? Lehet övsömör is, az is rosszabbodik éjszaka?
2023. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ágyi poloska lesz az.
2023. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valszeg a szállón kaptam el
2023. febr. 23. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor sem a vilagvége, ha rühatka, azt is kilehet kezelni gyógyszerrel, krémekkel.

Sajnos a rühatkát, és a hasonló "jószágokat" nem nehéz elkapni, simán megfertőződhetsz vele, akár tömegközlekedési eszközökön is. Éppen ezért sem szégyen, ha elkapod, Nagymamám például, akkor kapta el, amikor kórházban volt.

2023. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!