Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Otthon, ha zokniban vagyok,...

Otthon, ha zokniban vagyok, állandóan vakarnom kell a talpamat a nagylábujjam közelében. Nem múlik el több hete. Lehet ez gomba?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet az is, de ha gomba akkor nem csak otthon, hanem mindig kínoz a viszketés cipőben is. Vagy csak otthon jobban feltűnik, nem tudom. De lehet érzékenység esetleg műszálas zoknira.

Nekem pl. van néhány pár zsenília zoknim, ami cipőbe nem jó, mert elcsúszkál, itthoni viseletre vettem, mondván jó meleg, még papucs sem kell hozzá.

De a talpam úgy viszket tőle, hogy megőrülök, szóval ezért nem használom őket.

2015. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, különösen ha műszálas a zokni, de a gomba nem ott szokott jellemzően megjelenni.
2015. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy most nem érzem, de otthon a szőnyegen járkálva igen. Ha gomba, az látszik is?
2015. nov. 9. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőnyegen járkálva?? Nem valami műszálas szőnyeg aminek az apró szálai átszúrnak a zoknin? Lehet a szőnyeg lesz a bűnös.
2015. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, eltaláltad. Lehet, hogy allergiás vagyok a műszálra?
2015. nov. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!