Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » D vitamin tuladagolas, teendok?

D vitamin tuladagolas, teendok?

Figyelt kérdés
Soteben osszetevesztettem a cebiont a vigantollal. Nagyjabol 1 dl-be 30 csepp ment bele, 1 kortyot nyeltem belole csak. 15.000 NE lett volna ha mindet megiszom. Csak ki tudja h igy hany csepp jutott be a szervezetembe. Egyebkent egy ideje nem szedek D vitamint. Lehet tole valami bajom? Molett vagyok, tehat a 2000 egyseget 3al kell szorozni, az 6000 NE, tehat majdnem a dupla adagot vettem be a kelletenel.

2023. febr. 28. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit parazok😬
2023. febr. 28. 20:29
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
nem tudod túladagolni olyan könnyen. én napi 50.000 NE-t szedek de én a pénisznövelés céljából szedem. Átlagembernek napi 10.000 NE-t kéne bevinnie, mindenki alul van adagolva.
2023. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle.
2023. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem heti 30,000 a kötelező, mert hiányos vagyok. Szerintem ha nincs vese problémád (kálcium miatt) akkor semmi baj nem lehet belőle.
2023. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, kicsit hanyingerem volt utana de mar minden okes :)
2023. márc. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!