Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár a Cedevita túladagolása?

Figyelt kérdés

2 nap alatt ettem meg 3*20 gramm Cedevita tablettát és ittam 2*0,34 liter Cedevita italt.

A harmadik napon beköltöztem a wc-re és ott is voltam két napon át. Nagyon durván ment a hasam és állandóan fel voltak fújódva a beleim. Mintha tele lettek volna a beleim levegővel. Több mint 1 hete történt az eset, és azóta minden nap amikor elmegyek wc-re, akkor megy a hasam. Néha spontán nagyon rossz közérzetem lesz, ezt általában egy 1-1,5 óráig tartó felfúvódás követi.

A tünetek egyértelműen egyre enyhébbek, de mégis megilyesztenek, mert egy hét elteltével úgy gondolom, hogy el kellett volna múlniuk.


Meddig fog még tartani a hasmenés?

Fog-e valami más következménnyel járni a túladagolás?

Elmenjek orvoshoz?


Aki nem tudná MI AZ A CEDEVITA, a Cedevita egy Horvát, vitaminokkal teletömött ital, italpor, vagy cukorka. C, B2, B3, B5, B6, B9 és B12 vitaminok vannak benne. Több Horvát weboldalon is azt írják, hogy fontos betartani az előírt napi adagot, de ezzel kapcsolatos információ a termék borításán nincs feltüntetve.



2022. aug. 16. 01:07
 1/1 A kérdező kommentje:
+ E és B1 vitamin. Lemaradt a listáról, elnézést!
2022. aug. 16. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!