Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért jöhet ki ez mindig...

Miért jöhet ki ez mindig tőle? Mitől függ ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Csak puszit adtam egyik nő ismerősöm arcára, és kijött a herpesz a számon. És máskor is elő fordult már ez, ugyan ennek a nőnek adtam puszit meg hozzá értem. Pedig előtte sosem volt ilyen problémám, amikor volt barátnőm, vele sokat csókolóztunk, mindig hozzá értem, semmi baja nem volt a számnak. A különbség köztük annyi, hogy a volt barátnőm olyan natúrabb stílusú volt, sminket maximum minimálisan használt ritkán, volt rajta parfüm, amit csak kellemesen éreztem, és szerettem. Illetve az öltözködési stílusa is sokszor fiúsabb volt, ami szintén nekem bejött. És ez a lány, akitől meg kijön ez a herpesz, már az illata is ilyen rohadtul erős és konkrétan ha közel megyek hozzá, tüsszögnöm is kell tőle egy idő után, és ő meg tipikusan az ilyen "lányos lány" aki nagyon ilyen lányos dolgokba jár, ami nekem amúgy őszintén szólva annyira nem jön be. Nincs köztünk a lánnyal semmi, csak simán puszit adtunk egymásnak, de ez hihetetlen, olyan mintha allergiás lennék rá. És más hozzá hasonló típusú lánytól is volt már, hogy tüsszögtem, meg minden bajom volt, fogalmam sincs mit fújnak magukra az ilyenek, meg mit viselnek. az arca is szerintem sminkes és tök fura az egész, állandóan van rajta valami. Mitől lehet ez? Én csak annyit veszek észre, hogy az ilyen túl lányos plázacica stílusú lányokra mintha allergiás is lennék.


Egyébként sosem bántanék senkit sem a stílusa miatt, én nem rosszból írom ezeket másra, elfogadom, ha valakinek nem olyan a stílusa ami nekem bejön, de mintha ezzel a fajta stílussal együtt járna valami olyan amire rohadtul érzékeny vagyok és fogalmam sincs mi az, mit ken magára, vagy mit csinál magával.


2023. márc. 10. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a sminkre, mindenféle kínai vegyszar van bennük, nincs ebben semmi csoda! Ne puszilgasd őket, mert minél többször teszed ki magad az allergénnek, annál erősebb lesz a reakció.
2023. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogom az ilyeneket többet, az fix :D
2023. márc. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!