Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha mindig a...

Mi történik, ha mindig a házban ülsz, napi max 1-2 percre mész ki a levegőre (néha egyáltalán)?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 12:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Mentálisan és fizikailag.
2022. jan. 14. 12:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megőrülnék a bezártság,a mozgáshiány miatt.
2022. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én így élek 2020 márciusa óta.

A lábizomzatom eléggé visszafejlődött. Meg persze felszedtem pár kilót.

Mentálisan nem terhel meg, fényérzékeny vagyok úgyhogy a külvilág nem nekem való, örülök ha nem kell kimennem.

2022. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az összes izmod szépen lassan leépülne, beesne a vállad, begörnyedne a hátad. Vagy lefogynál vagy elhíznál, ez étrendtől függ, de a hízás valószínűbb. Magas lenne a vérnyomásod, a vércukorszinted, elképesztően nőne a csontritkulás, rák, diabétesz, sztrók, trombózis esélye. A körmeid, fogaid, bőröd, a hajad egészségtelen lenne a fényhiány miatt. Hosszú távon a hormonháztartásod is felborul, valószínűleg impotens lennél. Szellemileg egy idő után bekattannál, szoronganál, depressziós lennél súlyos alvás zavarokkal, ami növeli a demenciára való hajlandóságot.


Az ember egy csúcsragadozó társas lény. Mozgásra, aktív életre és emberi kontaktusra lett kitalálva, nem erre.

2022. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam időszakosan van így, hacsak nem kell, akkor nem megyek ki. De néha sajnos kell, pl heti egy bevásárlás, vagy egyéb elintéznivaló, de tökéletesen jól elvagyok így, (nem híztam el, nem sorvadtam el, ez sokmindentől függ) már nem vagyok fiatal, régebben aktívabb voltam.

Persze nem ez a normális, de nekem bejön 😁

2022. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!