Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez valamilyen fertozes lehet?...

Ez valamilyen fertozes lehet? (Gyomor problémák)

Figyelt kérdés

Egy, masfel hete nagyon sokszor puffadok, etvagytalan vagyok, folyamatos teltsegérzetem van. Nincs hasmenésem, de neha hanyingerem igen.


Emellettem nem tudom ez osszefugg-e, be van dugulva az orrom es olyan mintha a tudomon ilyen valadek lenne, mint amikor valamikor valakinek felso leguti betegsege van, es kohogesi ingerem van, de csak szarazon kohogok.


Szoval nem tudom mi van de valami nem oke azt erzem. Ez valami enyhe fertozes lehet, vagy komolyabbra kellene gondolnom?


Egyenkent egyik tunet sem sulyos, de mar kezdem unni ezt az allapotot.


2023. márc. 13. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem három hete ez van, nem tudom mi a szar ez de már nagyon idegesítő, orvosnál voltam már kétszer, vérvétel stb. nekem annyiban más, hogy lázzal kezdődött és hurut még mindig szakad. Elvileg vírus, ami jó sokáig is elhúzódhat, de már nagyon elegem van belőle..
2023. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vírusfertőzés lehet, ami megtámadta az emésztőrendszer nyálkahártyáját és vagy ez avírus, vagy másik a légzőrendszer nyálkahártyáját is.
2023. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!