Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan vírus, ami csak...

Van olyan vírus, ami csak fáradtságot okoz?

Figyelt kérdés

Vagy ez valami más betegség lehet?

4 napja kezdődött, hogy hirtelen baromi fáradt lettem. Aznap volt egy kis hőemelkedésem is (38). Azóta csak szakaszosan voltam néha energikusabb. Pl.tegnap szinte egész nap, már azt hittem, hogy meggyógyultam, de estére megint ez a végtelen gyengeség, ma meg egész nap alig húztam magam. Más tünetet nem látok, azt leszámítva, hogy azóta a napi 1 széklet az hasmenés. Lehet ez vírus? Vagy lehet, hogy volt egy tünetmentes Covid fertőzés, aminek csak a maradványa okoz tünetet? (2x teszteltem, negatív) Vagy valami krónikus nyavalya tünete?



2023. márc. 14. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen hullamzó fáradsag lehet a magas/alacsony vernyomas tunete
2023. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Oltás.
2023. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus. Ugyan ez van itt is.. Tegnap délelőtt még semmi bajom nem volt, délután 1kor hirtelen fáradtság,hideg rázás, hőemelkedés. Ma ott tartok hogy csak fekszek, láz van, torokfájás.
2023. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kaptam oltást mostanában. Egyik napról a másikra kezdődött és most már az 5.napon vagyok tökfáradt. A hasmenés már megszűnt. A közérzetem jó amúgy, csak fizikailag vagyok végtelenül lemerülve, hiába pihenek/alszok sokat.
2023. márc. 15. 12:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett mostanában kapnod.Az oltások szétcs3szik a test regenerációját és az immunrendszert.Ezért van annyi kis semmi náthára döglődő ember.És az sem jó,ha oltottal közösködsz.A legtöbben jönnek azzal hogy covid,meg post covid...ez egy médiahazugság.Az emberek csak hitegetik magukat.Könnyebb nem elfogadni a fájdalmas igazságot.
2023. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5.

Tényleg? Biztos bennem van a hiba, de én 3 oltással pont ugyanannyira semennyire sem vagyok beteg, mint korábban.

2023. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert vagy szentelt vizet kaptál,vagy kamuzol.Amúgy a hosszútávú hatásai években mérhetők.Nem vagytok betegek a lónyáltól 2 nap múlva,tehát az "safe and effective",ez a logikátok.
2023. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7.

Rossz hírem van 7-es. Igazi, echte covid-oltást kaptam. 20 év múlva majd gondolom azt írod, hogy de majd 40 év múlva nézzem meg milyen beteg lettem tőle.

Amúgy a ti logikátok mi? Kockás füzetben vezetitek, hogy kinek van oltása és ki lett aztán beteg. Ha így van, az a füzet még akkor is üres, hiszen te magad írtad, hogy hosszú távon jelentkezik a hatás, akkor mégis mire alapozod? Önellentmondásba keveredtél, agymosottkám.

2023. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8,itt nem az én agyamat mosták ki,hanem a tiédet,mert te futottál fehér egérként méreginjekcióért egy nem létező valami ellen,mert:


a.) Bexartál

b.) Gyáva voltál

c.) Hasznos idiótaként beálltál a propagátorok közé,pénzért vagy nyalókáért


Szóval engem te csak ne agymosottazzál,okostojás panelproli!

2023. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

-8


[link]

2023. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!