Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez valami vírus vagy csak nátha?

Ez valami vírus vagy csak nátha?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az egész család beteg, van aki lázas, köhög, fújja az orrát, van aki csak simán köhög és nem lázas.


Én tegnap óta megállás nélkül tüsszögök, folyik az orrom folyamatosan, be van dugulva és köhögök is olykor. Melegnek érzem magam, de megmértem a lázam, és 36 volt, nem vagyok lázas.


A lábaim kicsit fájnak, mintha el lennének gyengülve az izmaim.


Elkaptam volna én is ezt a vírust, vagy ez csak egy nátha?


Tegnap ittam egy Coldrexet, meg citromfű teát, meleg húslevest ettem, de eddig “semmi eredményét” nem látom….


Hogyan tudnék ebből mihamarabb kigyógyulni?



Köszi a válaszokat!



2023. febr. 26. 05:03
A kérdező szavazást indított:
Ez csak nátha
Ez vírus
Ez valami más
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
2%

Most tényleg van egy erős vírus! Több ismerősöm is benne van.


Az egyik annyira elgyengült - részben a náthától, részben a hasmenéstől - hogy a felesége helyett (aki korábban elhagyta,) engem hívott megint, hogy segítsek rajta gyógyszerrel.


Magyarul utazzak el hozzá. Tájékoztattam, hogy hosszabb idő (több, mint fél év,) után most fogyott el a pénzem. Nemsokára újra lesz állásom, de kivételesen most közvetlenül nem egészen biztos, hogy tudok segíteni.


Persze végig kérdeztem az ismerőseimet, hogy ki tud átmenetileg segíteni, mert biztosan vissza tudom adni hétfőn a kért összeget egy másik ismerősön keresztül.


Elveszett bankkártya miatt nem tudtam azonnal segíteni. A tegnap esti telefonálgatások eredménye az lett, hogy nem kellett utaznom mégsem. A múltkor ki tudtam menni.


Napközben fog kiderülni - ma délelőtt - hogy mi a helyzet. Ha nagyon rosszul lesz mégis, megoldom, hogy kimenjek hozzá.


Fura módon most azt is mondta, hogy időzhetek nála hosszabban. Majd kiderül, hogy mi van.

2023. febr. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Többféle vírusos betegség terjed most, bizonyára valamilyen vírusos betegségetek van ha az egész család beteg.
2023. febr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
A náthát is vírus okozza, így értelmetlen a kérdésed.
2023. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A biztonság kedvéért csináltass egy Covid-tesztet.
2023. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
3-as jól írja. Mindazonáltal nem kell betojni. Minél többféle kórokozóval ismerkedik meg az immunrendszered, annál erősebb lesz.
2023. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!