Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy HIV fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és hipochonder.


Másfél éve voltan utoljára HIV szűrésen ami negatív lett, de azóta voltam 3 lánnyal védekezés ( 1 eve) nélkül és abból az egyikkel mai napig tartó tartós kapcsolatom van.


Az utóbbi időben elkezdtem nagyon parazni a rákoktól és a sok ideg miatt rengeteg tunet kijott rajtam.

Nyakfajdalom, allkapocs alatti fajdalom stb.


A sebeim nagyon gyorsan gyogyulnak, nincsen allando fertozesem.


A doki kedden kert egy teljes verkepet a sajat megnyugtatasom erdekeben, és tokeletes verkepem lett, ki is volt akadva hogy hogy lehet ilyen tokeletes.


Kerdezem hogy mennyi eselyem van arra hogy HIVes vagyok?



2023. márc. 17. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A vérképről nem derül ki HIV-es vagy-e vagy sem, erre specifikus vizsgálat kell.
2023. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Ha tegyük fel budapesti vagy és mint tudjuk az országban él kb. 5000 igazolt Hiv fertőzött, de gondoljunk a legrosszabbra és a valós fertőzötteket tegyük 30 ezerre. Mint tudjuk a fertőzöttek nagyjából ötöde nő. Az 6000 fő. Tegyük fel, hogy Budapesten csak 500 ezer nő él szexuális életet és számoljunk ebből 6 ezer Hiv fertőzöttel. Akkor gyakorlatilag 1,2 százalék az esélye, hogy találkoztál egyel. Utána lehet nézni, hogy egy vaginális közösülés során védekezés nélkül a férfi nagyjából 0,08 százalékkal kaphatja el a HIV-et, ha VALÓDI HIV fertőzöttel közösült. Legyünk szigorúak, ha a legrosszabb forgatókönyvet nézzük akkor nagyjából 1 százalék az esélye ilyen esetben a fertőződésnek. Tehát ezek alapján, hogy egy random lánytól HIV-et kaptál 0,012 százalék az esélye. Ha 50 csajjal voltál védekezés nélkül akkor is 0,6 százalék.


A fenti levezetésben nagyon túlzó számokat használtam szándékosan!

2023. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!