Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki verzed es be gyennyesedett...

Ki verzed es be gyennyesedett a majdnem 1 hetes tetovalasom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy most ezt melyik tategoriaba kellene irnom a kérdést.

Ez mar a 4ik tetovalasom. Az elozo 3al abszolut semmi gondom nem volt, de ez ami az alkaromon van azt hetfon csinaltattam. Mindent ugy csinaltam ahogy a tetkos mondta, meg is ki verzet, gennyes lett es jon ki a kezembol a festek. Mar eleg csunyan nez ki. Dokihoz es a tetkozhoz nem birok jelenleg menni az unnepek miatt, csak maximum kedden.

Az elso par napban nem volt vele abszolut semmi gond, szepen gyogyulgatott de 2-3 oraval ezelott magatol kiverzett, nem ert hozza semmi sem, nem nyomkodtam, kremeztem rendszeressen, nem utottem meg semmiben sem.. nem tudom hogy mi és miért történt. Mit kellene tennem ebben a helyzetben? Valaki tudna bármi haszosat mondani vagy ajánlani, tapasztalatok is elfogadok. Elore is koszonom a valaszokat



2023. ápr. 6. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyulladt be tetoválás a jobb alkaromon de nekem azért mert sürün kenytem és felázott nem lehet hogy nálad is az a baj?
2023. ápr. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Utána nem kenytem és vigyáztam hogy ne érje víz és hagytam hadd levegőzőn nem foliáztam egy hét után jobb lett
2023. ápr. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos valószinű, hogy Antibiotikumos kezelés szükséges! Minnél hamarabb menj orvoshoz!
2023. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!