Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy arc és homloküreg gyulladá...

Egy arc és homloküreg gyulladással + torokgyuszival együtt valóban olyan irreálisan sok lenne az 1 hetes betegszabi?

Figyelt kérdés

Hétfőtől vagyok betegszabin , pénteken lesz „ 1 hete“ amennyiben 1 hét alatt a munkahetet értjük, mert ha 7 napot értünk a hét alatt akkor még 1 hete se, csak 5 napja.

A főnök felhívott, elmondott minden munkakerülő szimuláns dologtalan szarnak a telefonban, és megmondta: hétfőn benn legyek vagy fel is út le is út.

Orvosi papírom persze van nem „feketén“ lógok. De ez őt marhára nem érdekli.


Egy ilyen betegséggel, betegségegyüttessel olyan sok lenne az 1 hetes otthonlét?


2022. febr. 3. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészséged egy van munkahely kicsit több.
2022. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te érzed, és te döntöd el, hogy mennyire akarsz veszélyeztetni másokat azzal, hogy esetleg átadod nekik is a betegséget. Ha annyira rosszul vagy, akkor maradj még otthon. Munkahelyet találsz másikat, de az egészségeddel nem éri meg játszani. A főnököd meg simán csak egy barom. :)
2022. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de az a gond hogy megkaptam a "lórúgás"antibiotikumot (5 szem-1 szem/nap....) és tényleg szinte azonnal jobban lettem. mondhatni munkaképes vagyok. De az orvos meg azt mondja, erre pihenni kell és nem ekég az hogy a gyógyszer elnyomott mindent (egy ideig) attól én még gyógyult nem vagyok. Akár vissza is eshetek.


A doki 2 hetet tart reálisnak, de ha ezt meglépném mehetnék is állás után.

2022. febr. 3. 18:34
 4/13 A kérdező kommentje:

"ogy esetleg átadod nekik is a betegséget."


Ha ez így menne a családban mindenki beteg lenne, de senki se az.

2022. febr. 3. 18:39
 5/13 A kérdező kommentje:

"A főnököd meg simán csak egy barom. :)"


Akinek hatalom és a megélhetésem is kezében van, ezt tegyük hozzá.

2022. febr. 3. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pont ezért meri ezt meglépni. Neked kell döntened, hogy az egészséged a fontosabb, vagy egy ilyen munkahelyre visszamenni, kockára téve azt, hogy újból kiesel a munkából, mivel nem gyógyultál meg.
2022. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Neked kell döntened, hogy az egészséged a fontosabb"


De azt is tegyük hozzá hogy 5 hónapig voltam állás nélkül és idegroncs lettem, szó szerint pszichiátriai kezelés alá kerültem (ideggondozó). Azért az állásom elvesztése is kőkeményen az egészségemre megy. nem csak a torkom lehet gyulladt, lehetek idegbeteg is és annak külső tünete nincs.

2022. febr. 3. 18:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor menjél be és majd lesz valami. A munkaügyi jogász az csak egy bohóc 🤡 nehogy megkérdezed.
2022. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"A munkaügyi jogász az csak egy bohóc 🤡 nehogy megkérdezed."


ehhez mit tud hozzászólni egy munkajogász amikor próbaidős vagyok és azonnal indok nélkül 1 pillanat alatt kivághatnak?

2022. febr. 3. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
1 hét alatt nem is biztos, hogy kigyógyulsz, a főnököd meg nem munkáltató, hanem rabszolgatartó. Kívánd neki is ugyanezt a betegséget.
2022. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!