Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bárányhimlőm van, meddig viszket?

Bárányhimlőm van, meddig viszket?

Figyelt kérdés
27 éves fiú vagyok, 2 napja jöttek ki rajtam a pöttyök, úgy veszem észre több nem lett, de az arcomon rengeteg van és ott a legcsúnyábbak. De tényleg annyira rosszul néznek ki, hogy neten nem is nagyon találtam hasonlót a képek között... Rettentően viszket tudom, hogy nem szabad piszkálni, de nem tudok aludni sem tőle és néha muszáj kicsit megvakarnom csak ujjbeggyel, hogy ne okozzak bennük semmilyen kárt. Azt tudom, hogy az egésznek a lefolyása 2 hét, de ez egész végig ennyire kibírhatatlanul fog viszketni?

2023. ápr. 29. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fehér rázókeverék kellene rá. Háziorvossal írass! Lehűti.
2023. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használom, de alig segít, pedig alapjában véve egy jó "fájdalomtűrő" ember vagyok, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. De nagyon jól esne, ha leglábbb már nem viszketne.
2023. ápr. 29. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, te szegény! Kitartás...
2023. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most erőt adott :D
2023. ápr. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!