Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy valaki válságos állapotból vissza jöjjön?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa, hogy krónikus beteg, nagyon rossz tüdővel, és vesével vissza jött a válságos állapotból, és le is került a lélegeztető gépről? Sajnos covidrol van szó.
2023. máj. 3. 15:54
 1/8 L.. István ***** válasza:
100%
Igen, ismerek ilyet. Attól függ, milyen ellátást kap.
2023. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem pont ilyen betegségből,másfélék is vannak.Nekem is azt mondták a kórházban,maga itt meg fog halni órákon belül,ha nem jut el 1 másik kórházba ahol vállalják agyi műtétjét.Majd ott kiderül sikeres lesz e.

Lám itt vagyok.

2023. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat. Akkor megpróbálok bízni benne, hogy helyre jön a párom is.

1#es hány napig/hétig volt lélegeztetőn, akit ismersz?

Mert ő holnap lesz 1 hete..

2023. máj. 3. 20:01
 4/8 L.. István ***** válasza:
#3: Sajnos nem tudom pontosan, de ha jól emlékszem úgy 6 hétig volt kórházban.
2023. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az unokatestvérem a Covidos osztályon dolgozott és ő mondta, hogy volt több eset, amikor le tudtak jönni a lélegeztető gépről 1 hét után .
2023. máj. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást. De sajnos meghalt.
2023. máj. 5. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom,- őszinte részvétem!
2023. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. máj. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!