Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek van esely, h...

Szerintetek van esely, h elkaptam a hpv virust?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elegge aggondom, mert 15 evvel ezelott, a ferjem elott volt 2 evig egy nagyon rosz kapcsolatm (elso kapcsolat), es allandoan hugyholyag gyulladasom volt tole, es miutan szakitottam vele, kiderupt, h csalt mindenfele egyenekkel.... :(

1 evig utana nemvolt senkim, majd megismertem a ferjem, aki 100000% h nemvolt hpvs. Egyutt vagyunk 12 eve, soha nem csaltuk meg egymast.


A citologiam viszont MOSTANAIG jo volt, de a heten kozoltek h ascus eredmeny, viszont felfaztam, es miutan kigyogyuptam, ugy mentem a cito vizsgalatra.


Egyebkent soha nem vettek tolem torletet hpvre, en most tudtam meg hogy a miatt is lehet ascus eredmeny.


Nagyon felek.... :(



2023. máj. 21. 07:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!