Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem múlik a hurutos...

Miért nem múlik a hurutos köhögés?

Figyelt kérdés
3 hete lebetegedtem. Láz, gyengeség, torokfájás. A torokfájás húzódott el leginkább, az kb másfél hét alatt múlt el. Ami továbbra is fennáll az a köhögés. Hurutos, de este alig szakad fel, csak fokozódik. Aludni tudok tőle, de aggaszt, hogy még mindig tart.

2023. máj. 25. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Gyenge immunrendszer. Próbáld meg a virágport.
2023. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy köptetőt venni. ACC nagyon hatásos de ha nagyon erősen köhögsz tőle, esetleg savat köhögsz fel az erőltetéstől menj vissza a dokidhoz.
2023. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a köhögés ilyen betegséged után egy hónapig is eltarthat, de van akinek tovább is. Háziorvosnál nem jártál, hogy meghallgassa a tüdődet? Esetleg ő írhatna fel estére valamit, ami ilyenkor jó. Én mondjuk fekete Halls cukorkát és Negrot szoktam szopogatni és mézes hársfa teát iszom.
2023. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köptetőt javasolnék:

- ACC 600 pezsőtabletta (napi 1x, reggel)

VAGY

- Ambroxole-Teva tabletta (napi 3x, reggel, délben, délután)

- Illetve ezek MELLÉ kiegészítő kezelésnek: Dr. Theiss Lándzsásútifű szirul (hagyományos növényi gyógyszert jobb mint az étrendkiegészítő)


Ha ezek valamelyike használata mellett 10 nap alatt sem érsz el semmilyen eredményt mindenképpen keress fel egy orvost.

2023. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es: Ittam ACC-t kb 4 napig, aztán mivel éreztem, hogy szakadozik, abbahagytam. Továbbra is hurutos a köhögésem napközben, este vált át szárazra. Hol rosszabb, hol jobb.


3-as: Meghallgatta a tüdőmet és alaposan ki is kérdezett. Azt mondta nem hall semmi kórosat. Ez 2 hete volt.

2023. máj. 25. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még jövő héten is tart, menj vissza az orvoshoz, lehet hörghurut is, arra gyógyszer kell.
2023. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nappal hurutos este száraz, ha ott van a nyák nappal akkor ott van este is. Amúgy ha érezted hogy köptetőre felszakadozik, miért hagytad abba? Ez egy elég illogikus lépés volt.
2023. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szakadozik így is, gondoltam, így felesleges innom.
2023. máj. 29. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
De a köptető meggyorsítaná, na mindegy, te érzed.
2023. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!