Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem anonim HIV teszt esetén...

Nem anonim HIV teszt esetén milyen kellemetlenség érhet?

Figyelt kérdés
Szeretném teszteltetni magam. Ahol én lakom, ott anonim teszt csak olyan időben van, ami nekem nem jó, szabit pedig nem feltétlenül szeretnék ezért kivenni, így magánba mennék, ami viszont nem anonim. Ezesetben pontosan ki fog tudni beazonosítani? Illetve, ha az eredmény negatív, és nem TB-s, akkor is felkerül az EESZT-be a vizsgálat?

2023. máj. 28. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A leletet minden orvos látni fogja, aki az adott időszakot lekérdezi az eeszt-ből. A lelet felkerül az eeszt-be attól függetlenül, hogy pozitív vagy negatív.
2023. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul, ha pozitív, akkor lehet azt jelenteni is kell ÁNTSZ felé is.
2023. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Vagy NNK felé....
2023. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ha pozitív, azt jelentik, és gondozásba vesznek, akárhol is végzed, jogszabályi kötelezettség.
2023. máj. 29. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van Ügyfélkapud, akkor EESZT-ben be tudod állítani, hogy milyen dokumentumokat milyen orvosod kérhet le. Teljesen egyedi szabályokat lehet megadni. De van pl. hozzáférést teljesen tiltó állapot is. Szóval emiatt kár aggódni.
2023. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak a kérő és kezelő orvos fogja látni . Nekem volt HIV szűrésem ( immunológus kérte), semmilyen dokumentum erről nincs fent az EESZT-ben.( csak az ambuláns lapomon, hogy az ÁNTSZ-nél készült teszt negatív )
2023. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!