Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik voltak covidosak és...

Akik voltak covidosak és teljesen elment a szaglásuk, mennyi idő múlva tért vissza?

Figyelt kérdés
Valószínűleg Covidos voltam/vagyok, amit a reptéren/gépen szedhettwm össze, de nem teszteltem. Influenza szerű tünetek voltak, illetve teljesen elment a szaglásom, de csak úgy a harmadik nap és már 4 napja tart, baromi bosszantó. Köszönöm a válaszokat!

#koronavírus #COVID #Szagláskiesés
2023. jún. 3. 16:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nekem azóta sincs normális szaglásom. Néha érzek illatokat és szagokat, de van hogy semmit.
2023. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

3-4 nap után kezdett visszajönni, kb 2 hét múlva lett a régi.

Nem ijesztgetni akarlak, de páromnak viszont 2 hétig teljesen elment, kb fél évig pedig iszonyat gyenge volt és azóta sem teljesen olyan szerinte, mint volt (3 éve volt covidos).

2023. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapig voltam covidos, kórházban is voltam pár napot. A szaglásom csak hetekkel később jött vissza. Igazából nagyon változó, van akit nem visel meg annyira, én meg örülök hogy túléltem :/
2023. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Uhh, sajnálom mindenki rossz tapasztalatát. :( Utolsó, a lényeg, hogy élsz és jól vagy!

Maga a betegség nem viselt meg annyira, viszont, mivel eddig vadászkutya orrom volt és ehhez szoktam, kezdek becsavarodni. Ezek szerint akárhogy is alakulhat még a dolog, félek. :/

2023. jún. 3. 19:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2023. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jelen.. 2022 Január 28-án lázasodtam be, a szaglásom azóta sem olyan mint előtte, rá pár hónappal később életem legdurvább nátháján is átestem, azóta minimális torz szaglásom is kialakult bizonyos illatokra, erősebb ízekre. Szintén vadászkutya... voltam
2023. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt jól elírtam, 2022 December 28-át szerettem volna írni.
2023. jún. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, látom már mi volt amit az 5-ös hivatkozott:

emanacio - Mr.Fusion ammóniás videója...

Próbált hitelesnek tűnni de nem ment, még a pH érték savasságát sem sikerült helyesen megtippelnie... Gyerekzáras kupakot szelepnek hívta, ezután még lehet hinni is neki? Tényleg nem értem az embert mit akart ezzel a videójával, lehet hogy volt valamennyi valóságalapja a mondandójának, de én már itt kiakadtam.

2023. jún. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2021 decemberében voltam covidos terhesen. Azóta is torz szaglásom van. Semminek nem érzem az eredeti illatát, îzét. Kezdek belenyugodni hogy ez igy marad örökre. 😞 30 éves vagyok, nem voltam oltva.
2023. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom, remélem a várandósságodra nem volt semmilyen negatív hatása. Nekem már olyan 90%-os, de még mindig észreveszem a különbséget.
2023. jún. 26. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!