Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kullancsot találtam a hasam...

Kullancsot találtam a hasam alatt és a péniszem felett a köztes részen, de nem tudtam hogy az, csak viszketett. Lehet tőle bajom? Hogy kerülhetett egyáltalán oda?

Figyelt kérdés
Vakartam aztán húzni kezdtem mert mondom fura egy seb, aztán nézem hogy ennek a sebnek lába van. Most azon gondolkodok lesz e bajom ettől. Kihúztam elég apró volt szinte semmit se szívott magába. De hogy került oda?

2023. jún. 21. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan tudjuk merre lóbálod?
2023. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egész nap rajtam volt a hosszú nadrág, övvel...
2023. jún. 21. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy egy szőke baba szívta volna...
2023. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted. Nem baj, ha beszakad a laba, csak a potroh kijojjon, amiben az esetleges fertozest is tarolja. Az a regi praktika nagyon hibas, hogy olajat ra, es szepen kijon, mert akkor mielott kijon, beled oklendezik, es ha Lyme vagy agyhartyagyulladast okozo cucc, akkor azt is.

Ha meg beszakadt, lesz egy kus pattanas, kiloki a borod.

2023. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!