Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladás ellen...

Tüszős mandulagyulladás ellen valami javaslat?

Figyelt kérdés

Hétfőn semmi bajom nem volt, kedden meg már majd megpusztultam a fájdalomtól. Fájt a torkom, lázas voltam, fel sem tudtam kelni, de azt gondoltam csak egy kis torokfájás, az szokott lenni. Hát nem, ugyanis este már alig tudtam menni, szúrt ha pisiltem, szerdán reggel elmentem dokihoz. A vizeletem véres volt, erős bordó színű, a torkomból és az orromból zöldes -barnás váladék jött fel. Kaptam antibiotikumot, meg szopogatós gyógyszert.

Pénteken vissza kellett mennem, mert már köhögök is, véres váladék is jön fel, és a mandulám is fehér foltos, kis vérzacskókkal, vagy nem is tudom mik azok, de vérzik is.

Egyre jobban köhögök, hiába eszem a köhögéscsillapítót.

Hétfőn visszamegyek az orvoshoz, mert azóta is lázam van, nem múlik el, hiába szedek lázcsillapítót is.

Van valami házi praktika, ami könnyebbé tehetné ezeket a napokat? Esetleg a köhögéssel kezdeni valamit? Már aludni sem tudok,mert fulladok.

22/L


2023. jún. 25. 03:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, hogy ennyire szenvedsz a mandulagyulladástól. Nekem is volt régebben többször is. Sós langyon vizzel gargalizálj, az fertőtleniti és összehúzza a mandulákat és leszedi a tüszőt is róla. Köhögésre pedig égetett cukort csinálj. Mielőbbi jobbúlást kivánok!
2023. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!