Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak? Mindkét fülben...

Mit csináljak? Mindkét fülben középfülgyulladás?

Figyelt kérdés
Külföldön voltam, megfáztam de nem folyott az orrom csak torkom fajt fáradt voltam. Ma repültem haza repülővel, elég szarul voltam, és amikor szálltunk le, akkor elkezdett fájni meg nyilalgatni a fülem. Aztán tompán hallottam. Majd miután leszálltunk rá 2 orára elkezdett nagyon kellemetlenül fájni. Elmentünk a surgossegire. A doki azt mondta hogy be vannak gyulladva és kaptam rá antibiotikumot és orrcseppet. Ennyi. Meg hogy az egyik picit gennyedzik. Megkérdeztem tőle hogy ettől nem lesz-e halláskárosodásom, erre azt mondta h ő honnan tudja most majd kiderül. Most voltam kiváltani a gyógyszereket de nagyon meg vagyok ijedve hogy mi lesz. Be is vettem a gyógyszert, de még nem tapasztaltam eghez hasonló fájdalmat. Mit tegyek? Járt már valaki így?
2023. júl. 4. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Elég sokan jártak már úgy, hogy középfülgyulladásuk volt, és elég sokan jártak már úgy, hogy az antibiotikumtól annak szedési időtartamának végére szépen meggyógyultak. És nem maradtak süketek. Elhiszem, hogy kellemetlen a fájdalom, de túl fogod élni, a hallásod is. Szedjél fájdalomcsillapítót is naponta 3-szor.
2023. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy baràtnômnek volt hasonlò esete. Nagyon lassan gyògyult a gennyes középfûllgyulladàsa. Antibiotikumot kapott és orrcseppet. Sajnos nem reagàlt az antibiotikumra igy a dobhàrtya felmetszése volt a megoldàs. Szôvôdményként enyhe hallàskàrosodàs alakult ki.
2023. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha már ma jobbak a füleim és már kevésbé tompa a hallásom az jó jel? Valamint tudtam aludni egész sokat. Néha ropog a fülem ha nyelvek de nem nyilalgat bele. Fogok halláskárosodást szenvedni?
2023. júl. 5. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jò jel! Remélhetôleg nem!
2023. júl. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KareszKiss ***** válasza:
A fülváladékozás megszünése után hány nappal kezdett javulni a hallása? Nekem 3 hétig volt gyulladt és 32.napja van az egésznek, s még picit folyik. Szédülés, egyensúlyzavar és süketség még meg van.
ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!