Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ebédtől lett folyékony...

Az ebédtől lett folyékony székletem?

Figyelt kérdés

Ma ettem egy napi menüt az Orvostudományi Egyetem éttermében, ami csak a déli órákban van nyitva, direkt ilyen "napi menü" étterem.

Egy udvarban van a Korházzal, ezt csak azért írom, hogy orvosok, ápolók is járnak oda ebédelni.

Húslevest ettem, valamint sültkrumplit, sült csirkemellel, aminek a tetején paradicsom, sajt volt rásütve. Valamint vegyes vágottat.


Egy 25 perc múlva, csak azt éreztem, hogy hirtelen nagyvécéznem kell, és pont hazaértem, mentem is wc-re egyből. A széklet az folyékony volt és sok. Nem vízszerű, hülye szóval mondom most, mint a puding, azaz töményebb a víznél. Aztán egy óra múlva is kellett, akkor már kevesebb jött. Dr még délután 4-kor is kortyogott a hasam.


Mindez az ebéd miatt volt?



2023. júl. 7. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ebéddel semmi baj nem lehetett, mert ha rossz a kaja, akkor többnapi betegséggel, lázzal jár a szalmonella.
2023. júl. 7. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyvécézés rulez!!!!!
2023. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz semmilyen allergiádról?

Az ebéd előtt ettél valamit? Vagy esetleg stressz is okozhatja, vagy benyeltél valami vírust

2023. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
#2 megjött a szakértő.
2023. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi minden „bekavarhat“,hogy meg tôrténhessen a baj. Valami volt az ételben, lehet fûszer is, ami irritàciòt vont maga utàn és ez lett bellôle. Nekem is volt màr ilyen!
2023. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!