Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Még nem vettem fel a covid...

Még nem vettem fel a covid védőoltást, egy kicsit későn ébredek mindig, de érdemes lehet még beoltatnom magamat, jelentene valamiféle védettséget?

Figyelt kérdés

Mostanában már nem nagyon reklámozzák a covid védőoltást, de lehet még egyáltalán kérni, és hol adhatnák be?


Lehet, hogy egy újabb hullám esetén okozna védettséget, vagy ez a "hajó már elment", és nem érdemes utólag oltakozni?



#covi oltás
2023. aug. 8. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ez a hajó már elment. Én sem oltattam, és nem bántam meg. Szerintem már teljesen felesleges is lenne. De majd jön, aki azt mondja, hogy oltass mindenképpen.

Szóval, a végén neked kell döntened úgyis.

2023. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
31%
Eszedbe ne jusson barát barátnőm belehalt ,nagy kamu volt az egész oltás dolog azok a cimborák is pont olyan betegek lettek mit én akik beoltatták magukat
2023. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint még mindig lehet oltatni, de én őszintén várnék vele. Nem ad hosszú távú védettséget, nem elég "csak" egyszer-kétszer "felvenni". Nekem egészségügyben dolgozó ismerőseim anno már vagy a hatodik oltásnál jártak, amikor nekik kötelezővé tették, mivel X idő elteltével újra kell oltatni hogy megmaradjon a védettség.
2023. aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem kell már beoltattnod magadat! Én be vagyok oltva! Ugy vettem észre, hogy mióta ez van azóta mindent hamar elkapok, le ment az ellenálló képessége a szervezetemnek.
2023. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ne cseszd el, ha már ilyen szerencsés vagy.
2023. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Mármint az oltással.
2023. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát' köszönöm mindenkinek a válaszát!


Gyerekkori rossz tulajdonságom, hogy amit erőltetnek azt azért sem, lázadásból.

De most már elpárolgott ez a "vörös köd" a szemem elől, de akkor most már tényleg inkább hagyom! Együtt érzek mindenkivel akik "megszívták"!


Ment mindenkinek a zöld pacsi!

2023. aug. 8. 10:31
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Most azota, hogy az emberek jo nagy resze harom-negy oltast kapott, nincsenek tele a korhazak covidosokkal. Pedig covid az van. Max ti nem teszteltek. En is, ferjem is iden voltunk covidosak. Magas laz, par vacak nap volt. Na de nem lelegeztetogep, nem doglodes.
2023. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oke, hogy ilyen-olyan varians, de mondjuk nem mindegy, hogy teljes oltottsaggal lettunk betegek. Igaz, nem otthon elunk. Lehet, hogy a magyar kulonleges nep, es az oltas nem koll neki.
2023. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"teljes oltottsággal lettünk betegek."


Hiszitek ti! Vagy csak az oltás mellékhatása okozza!

2023. aug. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!