Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez valami bélfertőzés lehet?

Ez valami bélfertőzés lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel arra keltem, hogy hasonlóan fájt az alhasam, mintha mensi lenne (tompán), de inkább a bal oldalra lokalizálódott a fájdalom. El is kellett sürgetőleg mennem wc-re. Jobb lett utána a hasfájás.


Viszont azóta ha eszem, rá 1-2 órával megint begörcsöl így a hasam, és megint mennem kell nagy wc-re. Nem mondanám folyékonynak, inkább ilyen levegős-pépes, de semmiképp sem normális állagú, illetve ez a hasgörcs + puffadás és sürgető inger sem normális. Napi 5-6x jön rám ez a fura hasmenésszerű-bélgörcsös dolog.


Éjszaka a közérzetem sem volt a legjobb, amit eleinte a fáradtságra fogtam.


Ez valami vírus lehet? Hányás, láz nincs.


25



2023. aug. 15. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
De pl. most is ülök a munkahelyemen és görcsöl a hasam, nagyon rossz..
2023. aug. 15. 13:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak megviselt valami kaja.
2023. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Valamilyen fertozes, tegnap jott elo, meg boven kuzd a szervezeted ellene.


Az hogy virusos/bakterialis/mittomen nem tudni. Nagy valoszinuseggel bakterialis vagy virusos.


Mindenesetre a baloldal also reszi fajdalom a sok sz*rastol van ebben az esetben, mert meg lett eroltetve a beled es gyulladasban van a fertozes miatt.


A puffadas szinten ezert van. Gondolom jon a fing is rendesen.


Na mindegy fing ide vagy oda, probiotikum fix kell majd, illetve haziorvos aki majd - en soha a francba nem tudtam rajonni hogyan allapitja meg hogy virusos vagy bakterialis fertozes, es ne mondja nekem senki hogy latatlanban csak annyibol hogy "fosas" megmondja a jelleget, de mindegy - megallapitja a fertozes bakterialis vagy virusos es felir antibiotikumot hogy HAMARABB kigyogyulj belole nem pedig hogy kigyogyulj, mert ki fogsz (gyogyulni) csak ido kerdese, de dolgozni kell, betegszabi az olyan amilyen, majd 50 - 100 ev mulva nezzuk a plafont hogy miert nem hatnak ezek a hulye antibiotikumok.


Na mindegy, haziorvos ez a lenyeg.

2023. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!