Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy fodrásznál ha nem fertőtle...

Egy fodrásznál ha nem fertőtleníti az eszközeit akkor el lehet kapni valami komolyabb fertőzést? Vagy kérjem meg, hogy fertőtlenítse előttem?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne, főleg az ilyen szasztezsvérem barbereknél :D


Amúgy vágjátok, hogy ez se erről szól, ahogy a havannán vagy a pöttyös utcánál az utcai kétszáz forintos könyvárus sem?!?

2023. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

"Vagy kérjem meg, hogy fertőtlenítse előttem?"


Megteheted, de akkor szerintem a következő "szabad időpontja" majd 2030-ban lesz.

2023. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Barátnőm fodrász és azt mondta, hogy nagyon ritka, hogy a fodrászok fertőtlenítenek eszközöket, az pedig még ennél is ritkább, hogy a fodrász minden vendég után fertőtleníti az eszközöket.

Igen igazad lehet 3/3.

2023. szept. 12. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Olyan fodrászokhoz nem kell menni,mint a barátnőd .
2023. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont, hogy ő hívta fel a figyelmemet erre! Mindenki után lefertőtlenít mindent. Gondoltam is rá, hogy hozzá megyek de 300km nem biztos, hogy annyira gazdaságos lenne.
2023. szept. 12. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!