Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgomba hónapok óta nem...

Körömgomba hónapok óta nem múlik.Az lehet a baj,hogy mindig visszavágom a végét?

Figyelt kérdés

Nem terjed nagyon tovább, de mindig visszavágom, és ecsetelem és mozdulatlanul ott van.

De ha nem vágnám le csak ha már egészen hosszú akkor hamarabb eltűnne?

Szájon át szedhető gyógyszert nem szedhetek.



2023. szept. 15. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem orvostól kérdezed?
2023. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Irany a kedves borgyogyaszat szakrendelo ahol empatiaval es vegighallgatva, keves varakozassal szinte azonnal fogadnak, hiaba ulsz egyedul ott, es amikor bemesz nem jon ki senki, de az orvos meg az asszisztens ott ul es... nemtom mit csinalnak.
2023. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne menj orvoshoz, teljesen felesleges. Vény nélkül kapható ecsetelővel kezeltem és vágtam folyton, 2 év kellett neki, hogy eltűnjön.
2023. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fertőtleníted az eszközt amivel vágod? Minden alkalommal használat után fertőtleníteni kell.

Kipróbálhatod a Canespro körömgomba kezelőt. Ez leszedi a fertőzött körmöt és az alatta tenyésztő gombát canesten plussal kell kenni.

Elvileg hatásos, ha elég kitartó az ember.

2023. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
45%
Hát, én egy év reszelgetés, visszavágás, lakkozgatás és mindenféle praktikák valamint bolti készítmények használata után nagyon berágtam rá. Smirglivel lereszeltem amit tudtam a megvastagodott körömből és jó alaposan többször rátoltam tömény Domestost, akkor már nem érdekelt milyen sérülést okoz. Egy kis kipirosodás és viszketést okozott ugyan de egy hét után leestek a szivacsos részek és két-három hét elteltével kicsit gyűrődött de egészséges körmöm nőt a gombás helyére, majd idővel teljesen normális lett. Ez egy 5 évvel ezelőtti történet, azóta sem tért vissza. Nyilván senkit nem bíztatok erre de néha a harag is lehet jó tanácsadó.:D
2023. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5


Ez milyen jó már. :) De gondolom csak a bőröd pirosodott ki és viszketett. Ott meg pár nap alatt úgyis hámosodott, gondolom.

2023. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Igen, csak a nagy lábujjam egy kis részen a köröm szélénél. Kis körömvirágkrémmel bekentem és megszűnt, lekopott mint amikor felégsz a napon. Ez semmiség volt, szóra sem érdemes.
2023. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nektek is csak a széle gombásodott? Vagy az egész?
2023. szept. 15. 19:59
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nekem kb a fele. A köröm kemény de repedezett felülete alatt szivacsos, porózus rész 3-4mm vastagságra duzzadt, eldeformálva a körmöt. Érdekes módon nekem semmilyen kellemetlen tünetet nem okozott csak hát rémesen nézett ki és persze vágni nem lehetett csak reszelni és színtelen lakkal lakkozni, hogy valahogy kinézzen. Szerencsére a többi körmömre nem terjedt át de ezen az egyen piszok makacs volt, nem reagált semmire. Az enyém egy erős ütés után keletkezett.
2023. szept. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!