Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hatásos lehet a legújabb...

Hatásos lehet a legújabb covid oltás az újabb járvány ellen, és beadatod-e magadnak?

Figyelt kérdés

Állítólag a legújabb vakcinák (nevezzük ez most pokemon vakcinának) már tényleg nem fognak szívizom gyulladást, vagy rákot okozni mellékhatásként, miközben a vírussal szemben is megvédenek?

Azt mondjuk továbbra sem kötik az orrunkra, hogy mi van a vakcinákban, azt sem, hogy nem a fertőzést és a vírus továbbadását is megakadályozza-e. A felelősséget továbbra is nekem kell majd vállalnom, vagy a gyártó lesz olyan kedves és vállalja ezt a saját termékéért?


Egy kicsit szkeptikus vagyok az új pokemon vakcinákkal kapcsolatban, mert ha igaz, hogy hatásos, akkor vagy az előzőek (Delta, omocron stb) voltak tök fölöslegesek, vagy ez az új vakcina a fölösleges.


[link]



#pokemon oltások
2023. szept. 20. 10:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, vállalom a legújabb "pokemon" vakcina felvételét, mert ez még mindig jobb, mint megbetgedni.
Nem vállalom, mert a keletkező mellékhatások az előző mRNS oltásoknál tapasztalatok szerint riasztóak.
Menjen minden gyárttó, orvos a fenébe, majd a nagymama fokagymás C vitaminos italával kezelem magamat.
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Épeszű ember már rég tudja, hogy átverés volt az egész vírusmizéria. Neked meddig lehet még lenyomni a torkodon?! 🤨 Lehet tudni mi van a vakcinákban, ha van egy csöpp eszed, nem adatod be. Különbenis, nyakunkon a következő mesterséges pandémia, engedd el a covidot..
2023. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom mi van benne, de beadatjuk, mert ez+az az okos AZT mondta!
2023. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd jön megint rusvai az állatorvos és kemenesi a denevér kutató, hogy mindenki buta aki nek adatja be és most életek múlnak rajta. Aztán pár év múlva amikor meg jönnek a fiatalokon a random elváltozások akkor meg nyomatják a jól megszokott "oltás nélkül is megbetegedtek volna" szöveget...

És ezt megint egy csomoan elfogják hinni

2023. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rusvai már fosott az előző végén is a számonkérés miatt. Az idióta Boldogkői a "kedvencem", ő tolni fogja a hülyeséget a sírig! Nyunyónak és Szláviknak pedig érdeke hogy legyenek ilyen balhék.
2023. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
3x oltva vagyok. Jelenleg itthon fekszem. Covidos lettem. Nagyon fáj a torkom, nem tudok nyelni, orrom be van dugulva, gyenge vagyok és fáj minden izmom. Kicsi lányaim szintén betegek. Hát voltam már jobban is.
2023. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
5. Mielőbbi felépülést! Reméljük nem lesznek komoly bajok, ha már ennyire szófogadó voltál! Sajna amiket Facebook oltáscsopikban olvasok, az nem valami megmosolyogtató, a harmadiktól elég sokan kidőltek/nek, ha érted... és itt most nem a lázra gondolok! :(
2023. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok újra. Ápoló vagyok, így nem választottam az oltást, hanem kaptam.
2023. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Mi annak idején öten kaptuk el egyszerre a kovidot.

Én majdnem lábon kihortdam, két napig volt magas lázam, egy hét táppénz, de szerdán már mászkáltam itthon. Pénteken közöltem a dokival, hogy eszébe se jusson meghosszabbítani a táppénzt.


A többiek közül ketten kórházba kerültek, egyikük lélegeztetőgépre.

Hetekig rosszul voltak, orvoshoz jártak, lefogytak rendesen....


Ők mind be voltak oltva legalább kétszer (a lélegeztetőgépre került páciens három pfizert kapott előtte), nekem egyetlen oltásom sincs. Az orvosom szerint az immunrendszerem teljesen átlagos.

2023. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg nekem akkor esett le, hogy mekkora humbuk az egész (és hogy csak hergelik a népet az oltásra), amikor Miss Nyunyóka azt mondta, hogy


"Aki nem oltatja be magát, az veszélyezteti azt, aki be van oltva és IMMUNIS!!!"


Ennél nagyobb ellentmondást egy mondatban azóta sem hallottam.

2023. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Azt is mondják, hogy minden egyes szuri üt egyet az immunrendszeren (pontosan ezért), meg olyan furmányosan "lehet" megoldva, hogy a belecsempészett "genetikai olló" (CRISPR technológia) átszabja az egész DNS-t. Persze erről Kati néni nem nagyon szokott beszélni, gondolom sok pénzt kapott ezért, hogy részt vehessen ebben a projektben és büszkén ünnepeltethesse magát itthon a sok agym. birka által.
2023. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!