Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több mint egy hete beteg...

Több mint egy hete beteg vagyok? (Influenza)

Figyelt kérdés

Már másfél hete annak hogy beteg vagyok, nehéz légzésem van, rossz közértetem van, de köhögni nem köhögök és lázam sincs, csak váladék jön fel de az is reggel meg este, ma voltam orvosnál azt mondta nincs tüdőgyulladásom, irt fel köptetőt es gyulladás csökkentőt és azt mondta még 1 hétig tartani fog a betegség

Lehetséges ez hogy az influenzátol 2 hétig vagy többig is betegnek lenni?



2023. márc. 8. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, most nagyon sokan betegek elég csúnyán, köztük én is, nálam már 3 hete tart de azért már kezd kicsit jobb lenni.
2023. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

siman

En 6 hete osszeszedtem.valami egyszeru nathat (csak torokfajas volt, meg fejfajas es egy napig tusszoges) (nem.covie volt arra teszteltem magam tobbszor is). Es azota nem jovok ki a taknyossagbol. Novemberben meg elkaptam.valamit (szinten nem covid es nem is influenza), amivel 4 napig azt hittem megfulladok ugy kohigtem, utana meg 3 hetig kohogtem, krakogtam, ha kicsit is siettem fulladozva kohogtem.

Tehat ha influenza es csak 2 het meg meg egy het kohecseles akkor jo vagy.

2023. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk ez most családtagoknál már a 3. hete tart, ilyen hosszú lebetegedésekre nem emlékszem korábbról. családtag ma szánta rá magát elmegy dokihoz, írtak neki antibiot. én pont előtte toltam le egy echinacea tabletta kúrát, elvileg még pihentetni kéne de belevágtam az újba hamarabb, látva hogy rajtam kívül mindenki offos, egyelőre elkerült a nyavaja
2023. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek! Sajnos, most többen is hasonló tünetekkel betegek. Sok teát igyál és maradj otthon. Mielőbbi jóbbulást kivánok!
2023. márc. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!