Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Isztambulban orr műtetem lett...

Isztambulban orr műtetem lett volna de azt mondta az orvos hogy hiv pozitív vagyok ?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges soha nem volt szexuális kontaktusom senkivel nem használok intravénás szereket . Véradó vagyok soha nem volt probléma . Előző nap tettem ellenük egy reklamációt mert a sofőr el lopta a pénztárcám ez nem tetszet nekik . A pénzt nem adjak vissza mert állítólag az en hibám mert azt mondtam nem vagyok beteg . Mennyi esélye hogy ilyenről hazudnak ? Nem adtak papírt meg semmit

2023. szept. 21. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Tessék?
2023. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem lehet érteni?
2023. szept. 21. 19:06
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy HIV fertőzött, akkor átvertek. A hatóságokhoz kellene fordulni ügyvéddel.
2023. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
1-es vagyok. Valami török klinikán akarnak műteni. Annak van sofőrje? Mi köze a sofőrnek a műtétedhez? Ha a sofőrjük lopta el a pénzedet, a klinika hogyan adná vissza? Jelentsd fel a sofőrt. Náluk volt vérvételed? Kérd el a papírokat. Mire fizettél és mennyit?
2023. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A pénztárcám a kocsiban maradt es mire vissza fordultam ez kb 2 perc volt a sofőr el ment már utána meg azt hazudta nem volt a kocsiban semmi ezert voltam rendőrségen panaszt tenni es bejelenteni . Benne volt a szemelyi meg az útlevél meg elég nagy összeg . Ma lett volna a műtét vettek vért es mutattak egy papírt amitt nem adtak ide amin azt irta hiv pozitív vagyok
2023. szept. 21. 19:57
 6/21 A kérdező kommentje:
A pénzt a műtétre nem kapom vissza . A klinika sofőrje volt
2023. szept. 21. 19:58
 7/21 A kérdező kommentje:
A műtétet ki fizettem külön nem az ellopott pénzt kértem vissza
2023. szept. 21. 19:59
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Úristen, hát ez nem is klinika volt, hanem egy bűnbanda! Hányszázezret tapsoltál el? Ha valahol egy üzleten látod kiírva, hogy ÉSZ, hát állj be a sorba!
2023. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
4300 euro összesen Miert állnék sorba ?
2023. szept. 22. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert hagytad, hogy másfél millió forintot (3-5 havi fizetés) lehúzzanak rólad török bűnözők!
2023. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!