Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltások mellékhatásai...

Covid oltások mellékhatásai ellen milyen hagyományos, természetes vagy alternatív gyógymódok, szerek vannak?

Figyelt kérdés
Pl. hallani az Aspirin Protect ajánlott napi szedéséről vérrögök ellen.

2023. szept. 26. 11:51
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
42%
Facebookon vannak ilyen csoportok (nemtudom konkrétn a nevüket, mert én nem vagyok fent), ahol meg tudod ezeket beszélni. De inkább ott próbálkoznék a helyedben, itt szét fognak ezért szedni! Tapasztaltam már. :D
2023. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
42%
Onnan meg a sok agyhalott covid-oltás hívő viszi ki a számára vicces posztokat a "chemtrail rajongói csoportba". Az se jobb. Mert ennek a szánalmas társaságnak nem elég az, hogy ő covid-oltáspárti, és oltatott, neeem, annyira siralmas az életük, hogy muszáj csoportba verődve gúnyolódniuk azokon, akik úgy döntöttek: "kössz nem".
2023. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Gyógymódot tudtok itt írni?
2023. szept. 26. 12:13
 4/45 anonim ***** válasza:
36%
Honnan tudnánk, ha anno nem álltunk be a sorba? Keresd fel valamelyik ilyen csoportot, ahol pont az oltottak adnak egymásnak tanácsot, aztán figyeld, ahogy a hozzád hasonlóak más csoportokban ízekre szednek.
2023. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Tanulás, tájékozottság.
2023. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
39%

"Gyógymódot tudtok itt írni?"


És mégis mire te istenbarma?

2023. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
6: lsd. a kérdést, te tajparaszt.
2023. szept. 26. 12:30
 8/45 anonim ***** válasza:
36%
Értem én, hogy az oltásrettegő fajtád képtelen egyszerűbb mondatok értelmezésére is, de megpróbálom: milyen tüneteket tapasztalsz, a súlyos szellemi deficiten kívül?
2023. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
8: Sehol nem szerepel, hogy rólam van szó. Sajnos, nem érted el az ingerküszöböt sem. Ha szórakoztatni akarsz, megadom az engedélyt, de összeszedethetnéd magad.
2023. szept. 26. 12:47
 10/45 anonim ***** válasza:
16%
Akkor mia kérdés? Akinek baja van, az elmegy orvoshoz, az meg meghatározza a kezelés módját. Durva, mi?
2023. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!