Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van rá esély, hogy gonorrhoea...

Van rá esély, hogy gonorrhoea fertőzött vagyok. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval múlt szombaton, egy ismeretlen lánnyal ittasan “összejöttem” és volt csókolózás, Ő orálozott nekem gumi nélkül, aztán volt aktus gumival.


Csütörtökön már csípett amikor vizeletem, de csak enyhén. Csak a húgycső nyílásnál.

Pénteken és szombaton is még csak ez a nagyon nagyon enyhe csípés volt…

Aztán most így éjszaka annyival bővültek a tünetek, hogy szinten enyhén, de egy kicsit beljebb a húgycsőben (azt hiszem), lényeg hogy alsóbb részen, lejjebb, már viszketett is.

Valamint picit piros és duzzadt is a húgycsőnyílás vége.


Volt olyan “váladékozás”/“folyás”, amelyről nem tudom biztosan hogy most előváladék e és normális vagy fertőzésre utaló váladék.


Ezeknél konkrétabb gonorrhoeara utaló tünetem még nem volt, de ha valóban fertőzésem van, akkor (sajnos) hamarosan lesznek…


Holnap még nem tudok orovoshoz menni, a szerdát meg kell várnom.

Ez nagy baj?


Arra gondoltam, hogy fizetős, magán nemi gyógyászatra megyek, hogy minél gyorsabban le tudjam…

Gondolom ez maximum ilyen 100-120 ezer forintból kijön, nem?


Milyen vizsgálatokra kell számítanom nagyjából? Mennyi idő az eredmény?


De nem voltam még soha ilyen helyen (se magánban, sem államiban) és egy kicsit tartok tőle.


Mennyire leszek pellengérre állítva?

Nagyon félek!

Nem a betegségtől, hanem az orvostól.


Valamint találtam egy ilyet:

“A gondozó intézetek a kivizsgálás és kezelés mellett felkutatják a lehetséges fertőzött partnereket, a fertőzési folyamat megállítása céljából.”


Ez alatt konkrétan mit kell érteni?

Mi van akkor, ha én nem tudok semmit mondani a partneremről, akitől elkaptam?


Sajnos amíg ezekre nem tudom a választ, meg nem tudom hogy milyen vizsgálatokra kell számítani, nem hiszem hogy rá tudom magam venni hogy elmenjek, pedig tudom hogy nagyon fontos és, hogy ezt meg kell tenni, ha már felelőtlenül szexeltem… Ezért légyszíves segítsetek a kommentekkel!



2023. okt. 15. 03:28
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Lesz minta vétel. Azaz levágják a kukid végét.


Az orvos hívja kollégáit és hangosan fognak rajtad nevetni,lefotoznak es kiteszik fb-re a képed.


Partnerek felkutatása: a hiradóban fognak mutogatni és mondjak is hogy nemibeteg vagy.



Vagy. Mintát vesznek ami kellemetlen de nem vészes.

Az orvosnak csak egy eset vagy a napi 30ból.

A felkutatás inkább a te feladatod,ők mit tudnak csinálni?

Szerinten olcsóbb magánba,de akkor mehetsz holnap is.

2023. okt. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semennyire nem leszel pellengérre állítva, pláne nem magánrendelésen. Menj el minél hamarabb! Antibiotikum-kezeléssel megúszod gyorsan, ha sokat halogatod, nehezebb kezelni. A mintavétel sem vészes, ki lehet bírni könnyen. Ha tudod, add meg a partnered nevét, elérhetőségét, majd ők intézik tovább. De ez csak akkor kell, ha valóban gonorrhoeás vagy, nyugodtan lehet más baktérium is.

Ne az orvostól félj, hanem a betegségtől!

Magánorvosnál 30-40 ezer a vizsgálat, + a laboratórium azonosítás 10-20 ezer. De meg tudod nézni a kiválasztott magánszolgáltató oldalán.

2023. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!