Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez az étel-ital kombináció...

Ez az étel-ital kombináció okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés
Nem jellemző rám a hasmenés, pont inkább székrekedésem szokott lenni. Zöld teát is rendszeresen fogyasztok, sokszor egy héten mivel engem sosem hajt meg és szeretem az ízét. Ma ebéd után délután ettem a dobozos jégkrémből, utána nem sokkal pedig megittam egy nagy bögre zöld teát. Először nem volt gond, viszont este 7 fele elkezdett görcsölni a hasam, utána pedig olyan hasmenésem volt hogy ihaj… még mindig nem vagyok jól, de szerintem teljesen “kipucolt”. Amit ma ettem más dolog nem okozhatta ezt, csak ez jutott eszembe. Arra lennék kíváncsi, hogy ez a jégkrém zöld tea kombó okozhat-e ilyen erős tüneteket. Gyümölcsös volt a jégkrém, de szerintem ennek jelen esetben nincs annyi jelentőssége.

2023. okt. 18. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetett az is,de akár egy gyenge vírus is
2023. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!