Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elbizonytalanodnál az oltással...

Elbizonytalanodnál az oltással kapcsolatban,ha a mellékhatások közt ott lenne a rák?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 23:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell ahhoz ott lennie, hogy elbizonytalanodjak, elég minden más, meg, hogy 1.5 év alatt fejlesztettek "tuti oltást" :DD
2023. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
40%

Akik az elso egy evben meghaltak vagy kriplik maradtak covid utan, azok biztos elcsereltek volna egy esetleg majd valahany ev mulva rakra.

Aggodhatnal inkabb a sok ocska elelmiszer adalekanyagai miatt.

2023. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
52%

Rák nélkül is elbizonytalanodtam, nem is adattam be. Voltam covidos, volt egy keményebb éjszakám és ennyi, a továbbiakban egy gyenge nátha szintjét se érte el.

Barátnőm most másodszorra covidos, szenved, mint egy kutya. Azt mondja, az elsőnél is rosszabb, pedig már akkor is kivolt. Állítása szerint sose volt még ilyen beteg. Szét van pfizerezve. Sokra ment vele...

Akik az elején meghaltak, ugyanúgy meghaltak volna oltással is. Azért, mert most nincs róla hír, ugyanúgy vannak covidosok és ugyanúgy megszívják, akik fogékonyak rá.

Ha az oltásnak semmi mellékhatása nem lenne, akkor se érne semmit. Ugyanúgy belehalnak, vagy szívnak vele, akik erre érzékenyek, mint mások más vírusokkal. Aki ezt nem látja, az vak.

2023. okt. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
63%

Mintha csak a rák jelenne meg a sok szívizomgyulladás, szívinfarktus, vérrögök, amputációk, autoimmun betegségek, stb. mellett.


Olvasgass oltáscsoportokat (Facebook), külföldi orvosi jelentéseket, alternatív hírforrásokat.

2023. okt. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim ***** válasza:
37%

1-es


Nem muszáj beadatni, de bődületes baromságokat ne írj már. Az oltást nem 1,5 év alatt dejlesztették ki, hanem sok-sok év alatt. Ugyanis az mrns technológia nem elsősorban a covidhoz készült, de konnyedén adaptálható volt az adott helyzetben. Vagy esetleg te is kémikus, biológus, orvos vagy, hogy kész tényeket tudsz közölni?


Az oltás nem felvétele és a dezinformálás két teljesen külön dolog.

2023. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
65%

#5! Ezt már annyiszor hallottam, de valaki el tudná mondani azt is, hogy konkrétan mihez készült?

Könnyű erre hivatkozni, de akkor lássuk a tényeket. Mihez készült eredetileg az mrns technológia? Használják-e azóta ahhoz a valamihez? Ha igen, mihez? Ha nem, miért nem?

2023. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
94%

6!


Az mrns technológia nem valamihez készült. Egy új kutatási irány volt.


1970-80-90-ben is voltak már mrns kutatások, de technológiai korlátok miatt akkor még nem voltak sikeres kísérletek. Volt már egyebként az ebola ellen kifejlesztve mrns vakcina, de mivel az csak Afrika bizonyos részein megtalálható, így nem kerult forgalomba máshol.


A covid miatt viszont elképesztően felpörögtek a kutatások, nagyon sok pénzt tudtak erre fordítani. És mivel a megelőző évtizedek alatt maga a technológia már működőképest volt, így viszonylag gyorsan lehetett adaptálódni a kovidra.


Azóta pedig egyéb betegségekre is fejlesztés alatt vannak a védőoltások.

2023. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2023. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
17%
Azoknak, akik nem adatták be kb 25-30%-a cigizik. De biztos vagyok benne, hogy osztják az észt, hogy az oltás milyen káros...
2023. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:
9,én is láttam maszkos oltott szájában cigit.Most mi van ilyenkor?
2023. okt. 20. 22:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!