Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire okozhat problémát az...

Asding15 kérdése:

Mennyire okozhat problémát az antibiotikum újbóli szedése?

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon erősen be volt gyulladva a mandulám, amire az orvos antibiotikumot írt fel. Az adagom 2 tabletta/nap lett volna 5 napig, de buta voltam és 2 nap után abbahagytam a szedését, mert javulni látszott az állapotom. Most ismét kezdenek megjelenni a tünetek és bevettem rá egyet, de közben rájöttem, hogy ezzel így nem lenne szabad játszadozzak és nem tudom, folytassam-e az előírt adag szedését, vagy várjak, amíg kitudom kérni a háziorvosom véleményét?

2023. okt. 22. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon buta voltál, a csapból is az folyik, hogy végig kell szedni az antibiotikumot a tünetek elmúlása után is, ahogy/amennyit az orvos felírt. Ne kezdd el szedni, várj keddig és hívd fel az orvost, majd ő megmondja mi legyen.
2023. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!