Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Le fogok betegedni egy-két...

Le fogok betegedni egy-két napon belül. Mit tudnék bevenni, hogy gyorsan túl essek rajta?

Figyelt kérdés
Szobatársam 2 napja lebetegedett. Én kezdem érezni a mellkasomban és torkomban, hogy elkezdődött már valami. Ilyenkor általában nekem 1-2 nap mire teljesen bekrepálok és jön a krákogás, orr fújás stb (előző megfázásokból kiindulva). Van valami, amit tudnék szedni előre, hogy ne legyek teljesen hulla és gyorsabban kijöjjek belőle?

2023. nov. 3. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számos közérzetjavító házi praktika és gyógyszertári gyógyszer van. De érdemlegesen nem tudod befolyásolni.
2023. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
C vitamin és sok pihenés segíthet.
2023. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Forró teák, rubofen, sok fetrengés, egészséges ételek, elegendő folyadékbevitel.
2023. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor Neo Citrant szedtem és nem volt nagy lefolyású sose.
2023. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a forró gyógyitalpor a nyerő. Pont az ilyen kezdődő betegség ellen a legjobb. Ha érzem, h gond lesz, akkor megiszok lefekvés előtt egy jó nagy pohár forró italt, betakarózok nyakig és alvás. Itthon nem tudom van e, de külföldön kapható direkt éjszakai por, rá is van írva, h csak éjszakára ajánlott, mert van benne valami, ami álmosít. Na az brutál jó cucc. Az szinte 100%-ban megfogja a betegséget, ha tényleg az első 1-2 napban rámegyek.
2023. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Pálinka.
2023. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!