Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg csak "parasztvakítás"...

Tényleg csak "parasztvakítás" volt az egész mRNS vakcina oltakozás, amelyek semmilyen védelmet nem adtak (placebo patáson kívül), viszont szívizom gyulladást és rákot okozhatnak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ezért sem érhetőek el már ezek a vakcinák itthon, mivel egyre gyakoribb a rákos megbetegedések?


Valamint azt sem értem, hogy miért mondják az oltakozában komoly felelősséggel bíró egyének, hogy "mindig ezzel az oltással vagytok felakadva, lépjetek már ezen túl" stb...

Rengeteg embert nyomorítottak meg az mRNS vakcinák, sokan meg is haltak sztrókban. rákban, és a független szakértők szerint még sokan fognak súlyos mellékhatásokkal szembe nézni.

Nem értem mért nem végzik el az utólagos kontroll vizsgálatokat, miért nem dolgoznak ki a melléhatások csökkentésére eljárásokat? Miért nem vállalják a felelősséget az okozott erkölcsi és anyagi károkért?



[link]



#mRNS oltás mellékhatása
nov. 17. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
U.N.A.L.M.A.S.
nov. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Anyu is meghalt stroke-ban. 16 évvel a covid előtt.
nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Persze. A Nóbel-díjat is csak a parasztvakítás fenntartása miatt kapta Karikó Katalin 😅
nov. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
A linkednek mi köze a kérdésedhez?
nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Semmi, csak hözöngeni akar!
nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Kérdezö: próbálj kicsit gondolkodni (tudom, nehéz számodra, de próbáld meg azért!) - rákban, sztrókban sok-sok évtizede, évszázada haltak/halnak meg emberek, már akkor is ezek voltak a leggyakoribb halálokok, amikor még a coronáról meg az ellene készült vakcináról, söt egyáltalána vakcinákról senki sem hallott.

Egy kitalált "hatás" ellen fölösleges bármiylen "eljárásokat" is kitalálni, mert a mellékhatások nem igazolhatóak, ezért nincs mi ellen tenni valamit.

nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
A magyarok szövegértése tényleg szarabb lehet az átlagnál, mert a linkelt cikk nagyon nem erről szól.
nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

Első vagyok! Mindenkit felpontoztam, ha már a kérdező lepontozott titeket!

Most komolyan én unom csak ezt a "nincs és nem is volt vírus", meg "megmérgeztek minket a vakcinával" témákat, vagy már más púpja is tele van vele?

Kérdező! Tudom hihetetlen, de senki se, te sem fogsz örök életet élni. Mindenki előbb utóbb meghal. Persze lehet a vakcinára fogni, de tudod hány ember halt meg abban a városban (kisváros) ahol én élek, csak azért ,mert azt mondták, hogy ők aztán semmilyen oltást sem adatnak be? És harmincas, negyvenes emberekről beszélek, akik sportoltak, nem volt alapbetegségük és pár nap alatt lélegeztető gépre kerültek és onnan ugyebár már akkor is lehetett tudni, hogy kevesen kerülnek le. Hát ők sem . Aztán ismerek olyan idős, alapból rákos, vagy vérnyomás problémás,vagy szívbeteg embert is, aki beadatta és azóta is él és virul.

Hagyjuk már ezt a vakcina mizériàt, mert annyira de annyira unalmasak az összeesküvéselméletek, hogy csak na. Főleg most, mikor már nem is vakcinázik senki.

nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
Tudod, boldog lehetsz, ha senkit nem vesztettél el a tetú covid miatt. ÉS ezzel szerintem le is zárhatjuk.
nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%

9-es! Maximálisan egyetértek veled! Nekem a szüleim, a nővérem szenvedett benne hetekig, hála Istennek nem lett kórház belőle, de szövődmény igen, ami édesapámnàl most is tart. És nem, nem az oltás miatt lett szövődmény.

8-as voltam!

nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!