Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg csak "parasztvakítás"...

Tényleg csak "parasztvakítás" volt az egész mRNS vakcina oltakozás, amelyek semmilyen védelmet nem adtak (placebo patáson kívül), viszont szívizom gyulladást és rákot okozhatnak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ezért sem érhetőek el már ezek a vakcinák itthon, mivel egyre gyakoribb a rákos megbetegedések?


Valamint azt sem értem, hogy miért mondják az oltakozában komoly felelősséggel bíró egyének, hogy "mindig ezzel az oltással vagytok felakadva, lépjetek már ezen túl" stb...

Rengeteg embert nyomorítottak meg az mRNS vakcinák, sokan meg is haltak sztrókban. rákban, és a független szakértők szerint még sokan fognak súlyos mellékhatásokkal szembe nézni.

Nem értem mért nem végzik el az utólagos kontroll vizsgálatokat, miért nem dolgoznak ki a melléhatások csökkentésére eljárásokat? Miért nem vállalják a felelősséget az okozott erkölcsi és anyagi károkért?



[link]



#mRNS oltás mellékhatása
nov. 17. 07:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
10, 28 éves, ikerterhes, teljesen egészséges kolléganőnk belehalt a babáival együtt.
nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11! Sajnos ilyen is van. Szomorú.
nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A válaszokat figyelembe véve azt látom, hogy elképesztő az-az agymosás, amin keresztül mentek az emberek.

Hasonló ahhoz, mint amikor az agressziót elszenvedő emberek Stockholm-szindrómaban szenvednek, tehát jónak, számukra kedvezőnek tekintik a velük szemben elkövetett agressziót, az egészségük károsodását pedig törvényszerűnek.

De a legrémisztőbb, hogy aki próbálja őket felébreszteni, felrázni, hogy nem jó ez nektek, nem jó a digitális kontroll, nem jó ha minden szabadságotokat feladjátok az agymosó propaganda hatására, akkor még ellened fordulnak. :(


[link]


"Gyülölök mindenkit, aki ezt tette az emberiséggel. Így van, mindenki gyűlölök. Ez a biológiai fegyver barátaink és családtagjaink millióit gyilkolta meg és sebesítette meg. Ki..szottul beteg, hogy az MSM és a politikusok hallgatnak."


[link]

nov. 18. 09:45
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
XD
nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Valamilyen tudományos cikkel is alá tudod támasztani állításaidat, esetleg mélyrehatóan fel tudnád fedni előttünk az összefüggéseket, amiről beszélsz, vagy csak internetes magazinokat tudsz linkelgetni? Mert ilyeneket írni bárki tud, valóságtartalmának garanciája 0.
nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0 oltással végig dolgoztam a"járvány" alatt (arriva buszvezető bp) semmi bajom nem volt/nincs.
nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Elterelődött másra a médiapánik , haború áremelés vendegmelós beráramlás arab héber szitu . Az aki nem placebo (30% az volt ) 3at 4et kapott az hullik el pár év alatt . Fel sem fog tűnni csak azoknak aki elmegy kullancs hpv szezonalis influ ( vagy új rns rák ellenire ) hogy egyre tré az állapot .
nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mikor bejött a vakcinázás 2021 Januártól, mamám (77 éves volt makk egészséges 0 gyógyszert szedett) felvette március elején az első kínait, rá 1 hónapra áprilisban a 2. kínait, rá egy hónapra szívinfarktussal vitték el a mentők, szerencsére túlélte. Azóta nem számoltam, de legalább 4-5 féle gyógyszert szed, külön kis asztal van az ágya mellett, ami teli van gyógyszerekkel. Szerencsére, a töménytelen gyógyszerszedés mellet, más hátrány nem érte a mindennapokban.


Egy ismerősöm, 2021 őszén, vérrög keletkezett a lábába, eddigre már 3 féle oltás volt benne, nem tudom milyenek. Ő már azelőtt is szedett sok fájdalom csillapítót sérv miatt, szerencsére azóta nincs más baja.


Anyukám, felvett 3 pfizert, 2021-ben, mondta hogy nem kellemsek a mellékhatások, de most 1 hónapja, pajzsmirigy problémás lett, napi 2-3 óra intenzívebb munkától, (pl. gereblyézés,) úgy elfárad hogy le kell feküdnie. Most 46 éves...

Nem tudom pontosan hány féle gyógyszert szed, de szednie kell...


Anno, mikor elkezdődött a vakcinázás, naponta jöttek ki, a durvábbnál durvább mellékhatáso, csoportok voltak több tízezer emberrel, amiket az FB törölt is, számtalan ember írt, videózott, hogy hogy tönkre tette az oltás... Biztos csak nagyon ráértek, igen....

Na jó estét!!

Vagy inkább: Jó reggelt!!...

nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A méreginjekciók nem erre valók!!!
nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18

1. kínai...77 éves...a legtöbben nem is élnek akkor már sajnos hazánkban.

2. Gondolom Astra is volt köztük, amiről akkor is mondták, hogy vérrögösödést is okoz. (Anyám is majdnem ott maradt benne, a kórháziak el akarták küldeni, de a háziorvosa nem engedte...)

3. 2009-ben, 30 éves voltam, egyik napról a másikra pajzsmirigy beteg lettem. A covid, az oltások még sehol sem voltak.

4. Csoportok több tízezer emberrel...Gondolom több csoportban is bent volt valaki. Ráadásul nem tízezrekről beszélünk, hanem tulajdonképpen milliókról. Néhány százalék mellékhatás mindig van - még az algopyrinnél is.

Na akkor jó estét vagy jó reggelt vagy jó napot...

nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!