Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gennyező, gyulladt köldökkel...

Gennyező, gyulladt köldökkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy a hasamon valami száraz trutyi van. Az éppen alvadt genny volt.

Akkor láttam meg a tükör előtt, hogy be van gyulladva a köldököm, bár kívülről nem látni, jobban megfigyelve belül totál vörös és gennyes.

Egyből lefertőtlenítettem és fülpucolóval óvatosan kitisztítottam tegnap is, ma is.


Lövésem sincs, hogy mitől lehet, mert mindennap fürdök, nincs miben megizzadjak, mert vége a nyárnak, erre tessék.

Soha életemben nem volt ilyen bajom, még akkor sem amikor 35 fokban vert a víz heteken át a hőségben.


Ha napi kétszer lefertőtlenítem, el fog múlni?


nov. 22. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kivágni
nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit?
nov. 22. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítsd naponta akár 2-3 szor, nem lesz gond, de ha nem javul érdemes orvoshoz menni.
nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kikell szívni a mérget!
nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább egy orvosnak mondanám el és megnézetném. Ha valami begyullad, annak oka van. Egy köldök mégis mitől?
nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!