Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem kapok levegőt ennyi...

Lakatos Adolf kérdése:

Miért nem kapok levegőt ennyi ideig?

Figyelt kérdés

két hete orvosom adott antibiotikumot, beszedtem majd jobban is lettem de egy hete kiutaztam németországba családhoz karácsonyra es hjra nem kaptam levegőt emelett

-orrdugulas(van hogy sárga a váladék)

-köhögés

-fejfájás(szem körül is)

-ugye a nehézlégzés

-ritka de sípolás

amikor megkaptam az antibiotikumot azt mondta a doki hogy enyhe horghurutom van de nem tudom hogy most mit csinaljak, ket hete nem kapok rendesen levegot mellesleg fiatal vagyok 18 éves és igen dohányzom de nem őrült mennyiséget, van hogy egy nap jol kapok levegot van hogy masnap nem, hasonlo tunetek jelentkeztek idén akkor azt mondta hogy allergia, valamennyit segitett a gyogyszer el is mult de most mar nem er semmit



dec. 27. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!