Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Extrém fáradtság és végtagfájd...

Extrém fáradtság és végtagfájdalom 3 napja. Mi a bajom?

Figyelt kérdés

Mar nem tudom mit tudnek csinalni. 3 napja nagyon durva faradtsag erzetem van. Egesz nap fekudnek es aludnek. Etvagytalan vagyok, hanyingerem van reggelente es neha hasmenesem is, de inkabb ez az extrem faradtsag ami nagyon idegorlo. Semmit nem tudok kezdeni magammal. Lazam nincs. Felso leguti tunetek nincs.


Mi lehet a bajom? Mas is tapasztalt mar ilyet?


dec. 28. 10:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es a fejem is faj folyamatosan.
dec. 28. 10:42
 2/10 anonim ***** válasza:
A végtagfájdalom mennyire erős? Felemelni se bírod?
dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor influenzás voltam. Még a kislábujjam is fájt. Légúti tünetek nélkül zajlott nálam is
dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2: a vegtagfajdalom olyan eros, hogy kb. nehezedre esik felmenni a lepcson is. Azert felkelni fel tudok. Kicsit akkor jobb, ha beveszek fajdalomcsillapitot.
dec. 28. 10:51
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sürgősen konzultálj háziorvossal vagy ügyelettel szerintem, ki tudja mi ez és ilyen hirtelen jött ki.
dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Nekem sok hete ez van.

Egyre rosszabb.

Nagyon fájnak a végtagjaim.

Mi lehet???

dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet: kevés vizet iszol, vitaminhiány, baktériumos megbetegedés. Szedj antibiotikumot.
dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Covid teszt?
dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy kis update: beszeltem a haziorvosommal. Azt mondta valoszinu Covid, mivel nala minden masodik embernek ezek a panaszai. Izuleti fajdalom, gyengeseg, fejfajas, hasmenes.
dec. 29. 12:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyehogyugye.
dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!