Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezzel mehetek ügyeletre?

Ezzel mehetek ügyeletre?

Figyelt kérdés

5.napja nagyon erősen köhögök, nem bírok rendesen aludni, szedek gyógyszert semmi nem segít!

Ma elmennék az ugyeletre,ezzel fogadnak, vagy ök tudnak valamit kiírni?


dec. 30. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, fogadnak, de jó eséllyel nem szívesen. Maszkot vigyél.
dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp viszek, de a háziorvos nem fogadott így, de muszáj vagyok valamit kezdeni, mert egész nap köhögök :(
dec. 30. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Fura háziorvosod van. Ügyeletre egészen pitiáner dolgokkal is befáradnak egyesek, és általában nincsenek elhajtva. Amit kifelejtettem, hogy igen, tudnak vényköteles gyógyszert írni.
dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem mehettem be, ilyenkor azt mondja, hogy maradjak itthon, folyadék C vitamin és pihenés, meg mondta vegyek tesztet, de azt nem vettem, hisz mindegy ,hogy covid vagy influenza , a lényeg a csillapíthatatlan köhögés!

Köszönöm a válaszod!

dec. 30. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ügyeletre sem engednek be, ez benne van, de gyógyszert írnak a panaszaidra. Viszont csak papíron tudnak, szóval telón keresztül nem lehet elintézni.

A legegyszerűbb, ha előre felhívod őket. Itt minden további nélkül kapnak ellátást hasonló panaszokkal.

dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én pesten élek és itt nem engednek be a haziorvosi rendelőbe :/

dec. 30. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyeleteknél is sok esetben kijön az asszisztens, vagy esetleg az orvos, megkérdezi a panaszod, ha covid-gyanús, akkor visszamegy és kihoz egy receptet. A háziorvosod viszont igazán feldobhatott volna valamit a felhőbe, mert ahhoz ki sem kell mozdulni.

De amúgy tényleg, hívd fel az ügyeletet és beszéld le ezt velük, ez azért egy tök alap ellátás.

dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!